Hello There, Guest! Login Register


Vand Lelit Elizabeth PL92T 2020

#1
Vand Lelit Elizabeth PL92T
Achizitionat in martie 2020 de la importator, Silmar.
Beneficiaza de garantie pana in martie 2022.
Folosit in regim casnic, 1-2 extractii pe zi doar cu apa Bucovina.
Este un espresor ff bun, nu a avut probleme, fara interventii. Arata și funcționează impecabil, nu are zgârieturi sau vreun defect.
Are inclus portafiltru de 58, sita IMS 20g, sitele de la producator, sita blind, tamper Motta de 58.
Il vand pt ca vreau sa fac up-grade.
Prefer predare personala si test în Oradea, trimit in tara doar pe cheltuiala cumparatorului.
Pret 4.750 Ron

Poze: https://photos.app.goo.gl/sKpa5aHUHqFsg4JK9
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
#2
Pret nou, 4.600 Ron
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
#3
Salutare

Eu sunt in cautarea unui espressor, dar bugetul meu este de maxim 3000 lei. Daca vreodata iei in calcul sa-l vinzi la acest pret, sunt interesat. Stiu cat costa nou, dar nu pot oferi mai mult de 3000 lei.

Mersi
 
Reply
#4
(21-04-2021, 10:16)ciPI314 Wrote: Salutare

Eu sunt in cautarea unui espressor, dar bugetul meu este de maxim 3000 lei. Daca vreodata iei in calcul sa-l vinzi la acest pret, sunt interesat. Stiu cat costa nou, dar nu pot oferi mai mult de 3000 lei.

Mersi
Multumesc pt interes, nu este cazul
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
#5
- Up -
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
#6
Pret nou: 4.500 Ron + transport inclus Smile
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
#7
Se poate inchide,
Vandut inafara forumului
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)