Hello There, Guest! Login Register


Vand Lelit 41TEM PID + rasnita GASTROBACK Pro + accesorii

#1
Vand Lelit 41TEM PID in setup cu rasnita Gastroback Pro si accesoriile acestora. 

Cu parere de rau ma despart de acest Lelit care m-a ajutat la inceput de drum in aceasta lume a cautarii espresso-ului perfect si a gustului delicat al cafelei.

Aparatul il am de la un amic cam de jumatate de an, acesta achizitionandu-l de nou de la importator in anul 2015. Acesta l-a folosit in regim de weekend/3-4 cafele, folosind Bucovina ca si apa, iar de cand este la mine il folosesc pe sistem dedurizare+osmoza inversa. Este curatat periodic cu Pullycaf, backflush la fiecare utilizare.

Motivul vanzarii este achizitia unui Expobar Office tot de la un espressoman - multumesc pe aceasta cale.

In acest pachet sunt incluse

- rasnita Gastroback - gasiti poze si detalii in postul vanzarii separate https://www.espressoman.ro/forum/Thread-...vanced-Pro

am si cutiile pentru cele 2 produse, pot fi trasnportate usor in tara

ofer transport gratuit daca am posibilitatea sa le trimit pe un traseu al colegilor mei de munca

- accesorii 41TEM -

- portafiltru naked
- sita ascaso 14-20g- http://barshaker.ro/Sita-ASCASO-57mm-LELIT
- sitele din pachetul standard
- cantar cu zecimale- micut dar isi face foarte bine treaba si este de mare ajutor
- perie
- cupa cafea
- tamper LELIT 57mm
- filtru cu rasini pentru purificare apa 35lt LELIT mc747 - neutilizat


pretul pentru pachet este 2300ron
separat espressor 1800 ron
separat rasnita 850 ron
si cateva poze

[Image: Uhbsnj3.jpg]

[Image: 5YFnmFO.jpg]

[Image: IgzyRyv.jpg]


[Image: ppEboRQ.jpg]


[Image: bGd0aOg.jpg]

[Image: eufSWrK.jpg]


[Image: WZOF9r7.jpg]


[Image: qXN88Sf.jpg]


[Image: XARY5sr.jpg]


[Image: TfRd5AS.jpg]
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#2
Salut. As fi interesat de sita ascaso, portafiltru naked și filtrul cu rășini. Un preț? Mersi
 
#3
Salut. Nu le vand separat.
Multumesc de interes!
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#4
buna seara, se poate inchide. vandut in afara forumului.
multumesc de gazduire.
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#5
@Lyvyoo
@Fane
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)