Hello There, Guest! Login Register


Vand Kruve sifter pentru brew

#1
La multi ani si salutari tuturor!

Vand Kruve sifter pentru brew cu 2 site de 400 si 800 μm, nefolosita, sigilata.
Produsul este adus din Anglia, motiv pentru care nu mai am cutia originala. 

Pret de vanzare 150 lei. 

[Image: BFfEir9.jpg][Image: WI0o8Et.jpg]
 
Reply
#2
Nu prea am inteles cum e "sigilata", dar "fara cutie".
Oricum, daca produsul este intr-adevar nou, sunt interesat sa cumpar daca pachetul este complet, adica daca are toate sitele, nu doar 400 si 800.
Da-mi pm cu un nr de contact in situatia in care ai produsul complet.
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
Reply
#3
Daca sunt doar cele 2 le vreau eu. 
Multumesc.
Decent, Comandante, etzmax, bentwood
 
Reply
#4
L.E.:
Eu pun in standby disponibilitatea de cumparare, din motive de moralitate, pana la lamurirea urmatoarelor:
1. indeplinirea conditiilor stabilite de admin pentru postarile in sectiunea marketplace (acum am observat ca nu sunt min. 10 postari sau min 1 an)
2. oferirea detaliilor despre provenienta, legala sper, precum si asupra pieselor ce alcatuiesc intregul pachet

Daca cele doua probleme se rezolva, imi mentin intentia de cumparare
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
Reply
#5
Exista Kruwe cu 2 site: https://www.bellabarista.co.uk/kruve-cof...black.html
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Reply
#6
Setul contine doar body-ul si 2 site pentru pour over. Pot fi achizitionate site separat. Din motive de transport la aeroport, am primit pachetul fara cutie (unii oameni circula doar cu bagaj de mana, printre care si prietenii care mi-au adus-o).
Deoarece am investit in o rasnita mai “buna”, consider ca nu am nevoie de acest pachet.

(11-01-2021, 20:26)KrisssKros Wrote: L.E.:
Eu pun in standby disponibilitatea de cumparare, din motive de moralitate, pana la lamurirea urmatoarelor:
1. indeplinirea conditiilor stabilite de admin pentru postarile in sectiunea marketplace (acum am observat ca nu sunt min. 10 postari sau min 1 an)
2. oferirea detaliilor despre provenienta, legala sper, precum si asupra pieselor ce alcatuiesc intregul pachet

Daca cele doua probleme se rezolva, imi mentin intentia de cumparare

1. ai dreptate. Nu am ce spune in apararea mea.Cu respect, imi cer scuze ca nu am respectat aceasta regula, insa nu am vrut sa detin acest produs cand altcineva il poate folosi in tot timpul pana sa treaca 1 an de cand am cont pe forum. Si nici sa fiu un stalker sa incerc sa dau reply la alte posturi (min 10). Cu sinceritate, tot ce vreau e cineva sa foloseasca aceste site pe care le-am primit si care stau degeaba la mine in casa. Daca am ofensat pe cineva, pot intelege de ce, insa intentiile mele chiar nu sunt rele. Really Smile 
2. Provenienta este de pe site-ul bellabarista din UK, factura o am pe mail.

KrisssKros, am inteles ca esti interesat doar daca pachetul e complet, daca are toate sitele. Cum pachetul contine doar 2 site si pentru o transparenta a postarii, pachetul este rezervat lui miro.
Multumesc pentru intelegere.
 
Reply
#7
Ok. Multumesc oricum pentru timpul alocat explicatiilor,
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
Reply
#8
Daca miro se razgandeste, ma pun eu la coada.
AeroPress,Cafflano Kompresso,Staresso Mirage SP300,Eureka Mingnon Specialita 15BL,1Zpresso Q2 7 core burr 
 
Reply
#9
Pachetul trimis catre miro.
 
Reply
#10
Pachetul a ajuns la mine la pretul cerut. Multumesc.
Decent, Comandante, etzmax, bentwood
 
Reply
#11
Topicul poate fi inchis Smile 
Multumesc!
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)