Hello There, Guest! Login Register

Vand Kinu clasic

Dupa cum spune si titlul, cu parere de rau ma vad nevoit sa gasesc o alta casa pentru rasnita cu pricina, motivul fiind ca nu o mai folosesc deloc, a fost inlocuita cu una electrica la scurt timp dupa ce am achizitionat-o. Este luata tot de aici de pe marketplace, cat a stat la mine cred ca n-a trecut mai mult de 1 kg de cafea prin ea. Functioneaza absolut impecabil si arata la fel. Este modelul cu pahar metalic cu garnitura din silicon.

Vine la pachet cu un adaptor pentru bormasina/surubelnita electrica, asa am cumparat-o si eu.
Pret: 950 lei, livrare local in Timisoara sau trimit in tara prin curier, in cazul asta valoarea transportului e in sarcina cumparatorului.

[Image: ziAk3zv.jpg][Image: TBuCaKe.jpg][Image: y8heyfF.jpg]

Reply
Ma bag eu la cumparare. Mersi mult.
May God be with us.

Reply
Daca nu o cumpara Tudor, da-mi PM sa discutam.
Rocket R58 - Flow Control + G-iota DF64 + Eureka Atom 75; 1zpresso K-Max, Kettle Klarstein, Flair Pro

Reply
Rasnita este inca disponibila, ca oferta de 8 Martie suport eu costurile cu curierul pe teritoriul Romaniei! Wink

Reply
Vinzi separat adaptorul pt bormasina?

Lelit 41 TEM | Kinu 47 Classic

Reply
salut, am trimis pm aseara pt oferta de 8martieSmile
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #AeropressĀ #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)