Hello There, Guest! Login Register

Vand Kinu Phoenix

Salutare!

Pun la vanzare al meu Kinu Phoenix, achizitionat de mine in August 2021 prin comanda de grup de pe forum. Are doar cutitul de espresso standard. Avand garantie 5 ani rasnita este inca acoperita pana in 2026.

Din punct de vedere functional este in perfecta stare, rasneste la fel ca in prima zi. Cutitele si interiorul nu au ciobituri sau alte defecte. Utilizata pentru espresso am curatat-o periodic (doar cu pensula si o carpa) si nu am avut absolut nici o problema cu ea de-a lungul timpului.

Are in schimb o mica amprenta inestetica pe corp in exterior, in zona conectarii cu paharul, deoarece a avut o intalnire mai agitata cu blatul din bucatarie (vezi in poza incercuita cu albastru). A fost vorba, totusi, de o distanta destul de mica si de la inceput de 2022 si pana astazi n-am sesizat nici o influenta asupra rasnirii sau vreo descentrare; e totusi doar buza din exterior.
In rest se poate vedea si in poze ca din punct de vedere estetic se prezinta foarte bine.

Pretul este de 580 ron.

O vand pentru ca folosesc numai rasnita Niche, iar Kinu doar sta in cutia ei de cateva luni.

Prefer predarea personala in Bucuresti. Insa, daca e totul in regula cu pretul si transportul putem discuta si alte variante.

Multumesc mult pentru ca ati parcurs anuntul!
[Image: AnJBwG9.jpg][Image: vwohxpS.jpg][Image: 74PSDyn.jpg][Image: c2fQhcF.jpg][Image: 7maqVfQ.jpg][Image: BYIcfP4.jpg][Image: hKpCaiw.jpg][Image: YRzRon3.jpg]
ECM Classika PID, Niche Zero, Kinu Phoenix, Hario V60.

Reply
Este rezervată până la începutul săptămânii viitoare. Revin cu update atunci.

Reply
Râșnița a ajuns la colegul miro pentru 530 de lei. Mulțumesc pentru tranzacție și la cat mai multe cafele reușite!

Mulțumesc pentru găzduire, se poate închide thread-ul!

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)