Hello There, Guest! Login Register

Vand Kinu M47

Am decis sa renunt la M47-le meu, deoarece nu am folosit-o de aproape o jumatate de an (pt espresso rasnesc cu rasnita electrica, iar ceiutu nu e pentru mine). A fost achizitionata la momentul lansarii (varianta cu maner de lemn). Este intr-o stare foarte buna, iar pretul este de 650 lei.
[Image: nX4ava9.jpg]
[Image: Hx1zpIl.jpg]
[Image: YwwBy0p.jpg]

PS Pretul este nenegociabil
Prezent: Expobar Brewtus IV-R, Ceado e37s, Popper Roaster DIY cu Artisan (controller WiFi by Csabitec)
Trecut: GC 2014 (PID XMT7100+PT100+SW RS3), Macap M2D, Kinu M47

Offf... daca sopteai, o plateam in cafea Smile lasa-ma sa ma gandesc seara asta si maine...

550 lei fara sa te superi dar noua e 690
Bezzera  BZ 40 DE HX, cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita  kinu M 47, WDT tool, BWT filter

Pentru discuții legate de preturi , negocieri, bursa etc. avem deja un topic dedicat pe aria de Offtopic-Sugestii. Topicul de vânzare al cuiva trebuie lăsat curat. În cazul lui bogy, poate pica un neamț cu rude în Sibiu care o ia pe loc, ca e criza de Kinu si acolo Smile Si M68 a avut prețul sus la revanzare si s-a dat. Deci fiecare hotărăște pentru el si va rog sa respectam decizia vânzătorilor. În cazul de aici, dacă punea 8-900 era ok sa reclamam o alunecare spre chestii nepotrivite (adaos la sh).
Bineînțeles, trebuie precizate în anunț toate specificațiile tehnice ale modelului respectiv, mai ales ca au diferit în timp.
Lelit Bianca, Honne Espressoman Edition, Tamper autonivelare, Vacanta: Kinu M47 + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 (in vanzare)

Vanduta cu 600 lei
Prezent: Expobar Brewtus IV-R, Ceado e37s, Popper Roaster DIY cu Artisan (controller WiFi by Csabitec)
Trecut: GC 2014 (PID XMT7100+PT100+SW RS3), Macap M2D, Kinu M47

Qed
Lelit Bianca, Honne Espressoman Edition, Tamper autonivelare, Vacanta: Kinu M47 + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 (in vanzare)

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)