Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Pure

Este adus din Italia, primit cadou de nou de la o persoana care nu avea timp de el acasa (cum sunt italienii, mai bine beau la bar)
Eu l-am folosit foarte putin acasa, max 10 cafele pe saptamana pt ca plec devreme la serviciu si imi fac acolo.
Nevasta prefera cafea la ibric sau la presa franceza, daca nu sunt eu sa-i fac un latte. 

I-am pus sita de dus IMS si teava de abur mai buna.
In pachet mai sunt incluse: site nepresurizate originale (double, single), sita single IMS, site presurizate (double, single), tamper inox facut la strung de mine, tamperul de plastic original si lingurita de dozaj. Am si cutia la el cu manualele.

Am folosit apa Bucovina, decalcifiat regulat, dar nu este asa pretentios, boilerul este curat, l-am desfacut cu gandul de a-l curata mai bine, dar nu a fost cazul. 

Functioneaza foarte bine si cu o rasnita decenta poti bavea rezultate satisfacatoare, mai ales pt un espressoman la inceput de drum.

Motiv vanzare: La Pavoni Professional

Pret pachet complet: 600 lei.
Prefer predare personala in Pitesti, unde pot face proba, dar pot trimite si prin curier. 

[Image: a02cbZm.jpg]

[Image: ckUeV13.jpg]

[Image: 6mGlXAf.jpg]

[Image: jKBtOfV.jpg]

[Image: pDkOyBQ.jpg]

[Image: 3W87qw2.jpg]
Gaggia Espresso Pure / Ascaso i-mini i2 / IMS basket / Naked Portafilter / Self-made tamper
La Pavoni Professional / Cafflano Kompresso / Hario Mini-Slim Plus

Reply
Pret nou 550 lei
Gaggia Espresso Pure / Ascaso i-mini i2 / IMS basket / Naked Portafilter / Self-made tamper

Reply
Up!

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)