Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Classic 2014

Se vinde Gaggia Classic 2014,folosit un an si jumatate.Partea de extractie functioneaza perfect, la partea de abur are o problema in sensul ca este foarte mica cantitatea de aburi generata(am scris la un moment dat si pe forum despre problema).[Image: LdD1EFn.jpg][Image: hvY3tRo.jpg][Image: kNLVYwF.jpg][Image: hR9QyoR.jpg][Image: jr3WdCS.jpg]L-am achizitionat de nou,insa fara garantie.Nu l-am dus niciodata la verificat,nefiind mare amator de capuccino.Ca si accesorii,vine cu sita simpla,sita dubla si tamper 58 mm(vezi poze)
Pret : 650 ron
Asigur livrare gratuita cu predare personala in jud. Maramures,Salaj,Bistrita,Satu Mare
Motivul vanzarii:primit cadou jucaria din semnatura  Banan Banan
Lelit PL41 TEM+Vario Home Mahlkonig+Lelit PL100
Past : Gaggia Classic+Graef CM80

Pret nou : 599 ron

Problema cu aburul este cat se poate de clara. Termostatul de abur este montat incorect (se vede in poza cu interiorul). Probabil a umblat cineva la el, stricandu-i filetul original si a facut o ‘romaneasca’ (a facut un filet nou, dar pozitia nu este corecta pentru un contact cat mai bun cu boilerul). Vezi aici https://youtu.be/uUxMFf_VUy0

E posibil, mulțumesc pentru sugestii.

Salut, trimiti cumva si in tara? Ma intereseaza produsul, intre timp caut sa vad cat ar costa si reparatia.
Gaggia Classic 2014 & Ascaso i2 mini

Salut, trimit si in tara.

(07-03-2019, 17:02)Bogdan F. Wrote: Salut, trimit si in tara.

ai pmBig Grin sper, daca nu a ajuns, lasa-mi, te rog frumos, numarul tau de telefon intr-un mesaj ca sa putem discuta. O seara placutaBig Grin
Gaggia Classic 2014 & Ascaso i2 mini

Aparatul a plecat catre #soby. I-am recomandat pentru partea de aburi să ia legătura cu Dr. Nickso, fiind tot în București.

Vandut catre @soby la pretul cerut.
Se poate inchide.
Multumesc

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)