Hello There, Guest! Login Register

Vand Flair Signature Pro Black nou + Accesorii

Salut espressomani,
Am decis sa ma despart de Flair-ul achizitionat acum un an cu ajutorul lui Myr (Barshaker) la singura comanda de grup efectuata pentru espressomani, ce a permis un pret atat de bun.
Pentru ca am destul de multe echipamente (o parte se pot vedea in semnatura), dar si pentru ca am avut un an foarte aglomerat in plan profesional si personal, pur si simplu nu am avut timp sa scot Flair-ul din cutie pentru a ma juca si cu el  Smile  . Asadar, aparatul si accesoriile sunt noi - noute, pana si cutia in care a venit de la Barshaker este intacta, gazduind pachetul asa cum mi l-a trimis Myr  Smile

Pachetul contine (aveti mai jos si factura):
Flair Signature Pro Black, buc 1
Second Shot Kit w/screen, buc 1
O-Ring Set for PRO (5 O-Rings), buc 1
Preheat Cap, Silicone, buc 1

Pretul este pentru tot pachetul, exact cel mentionat in factura, respectiv 1373 lei, nu vreau niciun leu in plus.
Daca eu nu am reusit sa imi fac timp sa ma bucur de un asemenea pachet obtinut la un pret atat de bun, macar sa fac fericit alt espressoman ce a ratat comanda de grup, mai ales ca sansele sa mai existe o asemenea oportunitate tind spre zero, dupa cum explica Myr pe topicul dedicat.
Se vinde tot pachetul, nu dau nimic separat. Accesoriile sunt foarte importante si usureaza foarte mult munca celui ce vrea sa efectueze doua sau mai multe extractii una dupa alta.

Voi onora comanda in ordinea cronologica a ofertelor ferme pe care le voi primi.
Pentru detalii suplimentare dati-mi va rog pm si discutam la telefon sau pe whatsapp, e mult mai simplu asa. Va rog sa aveti intelegere daca nu va voi raspunde imediat (de obicei pot mai mult seara), avand in vedere ca eu inca lucrez si chiar foarte mult fata de orice alta perioada...
Sa fiti sanatosi si #stati-acasa, bucurandu-va de o cafea pe cinste!
[Image: IK08l4o.jpg][Image: jHv8l9a.jpg][Image: ptvxqoh.jpg][Image: xxZk5gf.jpg]

99,9% vandut la pretul cerut. Dupa finalizarea tranzactiei revin cu detalii pentru inchiderea topicului.
Multumesc

(13-04-2020, 08:46)KrisssKros Wrote:  

99,9% vandut la pretul cerut. Dupa finalizarea tranzactiei revin cu detalii pentru inchiderea topicului.
Multumesc
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Vândut. Livrat. Plătit prețul din factură.
Extracții reușite noului proprietar!
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

(13-04-2020, 20:00)KrisssKros Wrote: Vândut. Livrat. Plătit prețul din factură.
Extracții reușite noului proprietar!

Multumesc Cristian!
Expobar Brewtus IV Rotary Pump | Macap M42M
In WE: Flair Signature Pro Black | Kinu M47 Classic

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)