Hello There, Guest! Login Register

[VAND] Gaggia Classic pre 2015

Salutari,

L-am cumparat de aici, fabricat in 11/2013.
Sita VST si tamperul le pastrez, deoarece le voi folosi pe viitor.

Pachetul contine:
1. espressor (portafiltru original, sita single, sita dubla, sita blind) = 800RON
2. upgrade grup (placa alama + sita dus IMS) luate de aici (local se gasesc aici si aici - ca si comparatie de pret) = 200RON
3. portafiltru fara fund = 130RON
4. tamping station Motta = 90RON
5. knock box rosu Rhinowares = 110RON

Cine cumpara totul = 1300RON si primeste cadou: perie curatare grup Motta, pahar gradat Rhinowares, 4*120ml Bean Jar.
As prefera sa vand 1+2+3 impreuna.

Preturile sunt fixe.Totate produsele sunt cumparate de noi de ~1luna (exceptie facand espressorul).
Livrare doar in Bucuresti (pentru provincie daca aveti pe cineva local, cu cea mai mare placere).

Motivul vanzarii: n-am reusit sa-i montez un PID, dar mai important...Mosul mi-a promis un PL92T  Blush
[Image: hhKtt5N.jpg]

(13-12-2018, 01:57)Samgold Wrote: Pachetul contine:
1. espressor (portafiltru original - a primit picurator nou, sita single, sita dubla, sita blind) = 800RON
2. upgrade grup (placa alama + sita dus IMS) luate de aici (local se gasesc aici si aici - ca si comparatie de pret) = 200RON
3. portafiltru fara fund = 130RON
4. tamping station Motta = 90RON
5. knock box rosu Rhinowares = 110RON

1+2+3 = 1000RON
Cine cumpara totul = 1200RON si primeste cadou: perie curatare grup Motta, pahar gradat Rhinowares, 4*120ml Bean Jar.

Preturile sunt fixe.Toate produsele sunt cumparate de noi de ~1luna (exceptie facand espressorul).

Update preturi.

Tamping stationsi knock box ul le dai separat de pachet? Imbunatatiri dupa schimbare sita si placa? Multumesc

Salutare,

Knock box-ul a fost vandut deja, tamping stationul se vinde separat si el, la pretul afisat (90ron).

O diferenta se simte, plus ca poti face backflush cu pully caff linistit...
Probabil mult mai sesizabila va fi dupa ce se va monta un PID pe aparat.

Am inteles, doar pt baza de tampare, nu merita sa platesc transport. Sarbatori fericite si spor la vanzare

(27-12-2018, 13:12)RaresM Wrote: Am inteles, doar pt baza de tampare, nu merita sa platesc transport. Sarbatori fericite si spor la vanzare

Scuze de offtopic, dar puteti rezolva cu publi24.
Search pe forum pt detalii.
Lelit PL162T Bianca + Honne Slim; Kinu M47 + AeroPress.
(ex. Lelit PL41TEM, Ascaso i1 Steel, Gaggia Prestige, Porlex Mini)

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)