Hello There, Guest! Login Register

Vând râșnița G-Iota DF64 v2

Râșnița este single dose, culoare carbon black, varianta cuțite plate Titanium ( acestea sunt noi, cele originale , cu care a venit inițial râșnița, le-am montat ieri. Timp de doi ani, de când am cumpărat-o de la importator, am folosit la ea cuțite SSP MP, pe care tot ieri le-am demontat și le voi scoate ulterior la vânzare, separat ).
- Râșnița se trimite în cutia ei, cu următoarele accesorii : burduf cauciuc, pahar plastic, pensulă, manual ;
- Are montat declumper Mythos 1.
In plus : 7 indicatoare diferite, 3 dispozitive anti-popcorn dintre care unul este montat în ea ( toate printate ), declumper din silicon, capac plastic.
- Nu are probleme tehnice, funcționează ireproșabil.
- Se vinde deoarece am cumpărat Mazzer Philos.
- Preț ( fix ) 1100 lei, transportul în sarcina cumpărătorului.

[Image: s9hQbqJ.jpeg]

[Image: GkMGT8k.jpeg]

[Image: yMNhcz6.jpeg]

[Image: GHINAbO.jpeg]

[Image: AM9PSiO.jpeg]
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / Mazzer Philos /  Kinu Titan / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / DUOMO The Eight ||
      Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||

Reply
O iau eu Smile multumesc frumos, dl Viorel!

Reply
Happy fresh espressoman Smile multumesc mult, dl Viorel!

Reply
salut. mai este valabil?

Reply
Râșnița a ajuns la colegul @Mateo, la prețul cerut - 1100 lei, iar cuțitele SSP MP (650 lei) la colegul @tralala.
Multumesc pentru găzduire, se poate închide.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / Mazzer Philos /  Kinu Titan / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / DUOMO The Eight ||
      Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)