Hello There, Guest! Login Register

Vând cafflano kompresso

Vând aparatul din titlu folosit ocazional prin vacanta în stare perfecta de funcționare.scoate rație 1:2 lejer. L am ținut în punga în dulap.
Preț 230 cu transport inclus. Nu mai am ambalajul original. Revin cu poze reale.
Se poate vedea în Timișoara, Și testa bineînțeles.
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

Reply
(10-05-2022, 22:23)orwo Wrote: Vând aparatul din titlu folosit ocazional prin vacanta în stare perfecta de funcționare.scoate rație 1:2 lejer. L am ținut în punga în dulap.
Preț 230 cu transport inclus. Nu mai am ambalajul original. Revin cu poze reale.
Se poate vedea în Timișoara, Și testa bineînțeles.

Salut! Sunt eu interesat de el, astept pozele Big Grin

Reply
[Image: aQIwZGe.jpg][Image: IhIufcn.jpg][Image: v8AWz73.jpg][Image: bC6ztLj.jpg][Image: qNJtgzC.jpg][Image: zWhP3K8.jpg]
Pozele sunt reale Smile
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

Reply
Ma inscriu pe lista in caz ca se razgandeste Lucii
PL41TEM, PL43MMI

Reply
Primul venit primul servit

Reply
(11-05-2022, 09:23)orwo Wrote: Primul venit primul servit
Ti-am lasat mesaj.

Reply
Vândut lui Lucii1337. 
Prețul cerut. 
Sa se bucure de el asa cum m am bucurat și eu. 
Se poate închide, multam de găzduire.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)