Hello There, Guest! Login Register

Vând Hario Râșniță Mini Ceramic Slim PRO Black

Vând râșnița din titlu deoarece stă nefolosită din cauza lui comandante. A râșnit vreo 2-3kg de cafea. Are niste zgârieturi cum se vede și in poza din cauză că am tot transportat-o. Este o râșniță buna pentru brew, eu am folosit-o pe v60, aeropress și moka pot.
Preț: 100 lei

[Image: WiXTJGx.jpg][Image: Fd3ORXk.jpg][Image: iu9sfzi.jpg][Image: PHfBegt.jpg][Image: 8VcgXXz.jpg]
Espresso: Brewtus IV-R (PL41TEM ex.) + Eureka Mignon Specialita + Quamar Q13 75E
Brew: Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer

Valabil
Espresso: Brewtus IV-R (PL41TEM ex.) + Eureka Mignon Specialita + Quamar Q13 75E
Brew: Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer

Valabil!

Vândut înafara forumului cu prețul cerut!
Se poate închide, mulțumesc de găzduire!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)