Hello There, Guest! Login Register


Vând Brewtus IV-R

#1
Vând espressorul și tot ce tine de espresso deoarece mă mut într-un apartament foarte micuț. Espressorul l-am luat de pe forum in vara anului 2020, el a mai fost folosit 4 ani. Am folosit espressorul doar cu apa filtrata bwt, i-am făcut backflush cu apa regulat și cu pulycaff la aproximativ 2 luni, i-am făcut și o decalcificare in ianuarie 2021 deci nu v-a mai fi nevoie o perioada. Espressorul are o stabilitate termica foarte buna, froteaza laptele extrem de bine. Espressorul este un DB cu pid, pompa rotativă, se poate folosi cu furtunul introdus într-un bidon de 5 litri.
Accesorii: 2 garnituri de 8mm, 1 garnitura de 8.5mm noua de la cafelat de silicon, tamper plastic, linguriță plastic, un cerc de guma pentru backflush, duza de abur originala Brewtus cu o gaură, termometru, tamper 58.4mm, sita vst 20g, sita dus recent cumpărată de la ins + garnitura cafelat 8mm recent instalată, portafiltru cu dublu picurător + sita dubla, portafiltru fara fund + sita triplă, sita dus ins folosită, sita dus originala nefolosită, sita single, sita blind și pe espressor e o duza cu 4 gauri pt frotare.
Preț: 5000 lei

[Image: CvrD4EN.jpg][Image: ZcLUmvO.jpg][Image: 98GudDm.jpg][Image: OVAyNqS.jpg][Image: RwUNLtb.jpg][Image: 7dqpbF3.jpg][Image: ZhEazQv.jpg][Image: t3HEO3U.jpg][Image: a4PEmfy.jpg]

Ps: la drip tray i-am pus un șurub cu garnitura ca sa se poată folosi fara furun pentru drenajul apei
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
#2
valabil
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
#3
Mai ofer la pachet o latiera motta europa de 350ml
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
#4
SAl o mai ai?
 
#5
salut! anuntul este valabil
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
#6
Rezervat!
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
#7
Vândut user-ului zichor cu 4800 de lei. Mulțumesc petru găzduire! A mai rămas râșnita mignon specialita, flojet-ul și cantarul brewista.
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)