Hello There, Guest! Login Register


Tamper Motta Easy 53 mm

#1
De vânzare un tamper Motta Easy de 53 mm:
  - Realizat integral din dur-aluminiu lucios
  - Bază plată cu diametrul de 53 mm
  - Înălțime: 75 mm
  - Greutate: 209 gr

Achiziționat de la perfectespresso.ro în august 2016 pentru primul meu espressor (Saeco Poemia) și folosit fix de 4-5 ori, până când Poemia a plecat înapoi la magazin, pentru că nu prea ne-am înțeles (fiind încă în perioada legală de returnare). De atunci "zace" într-un sertar, că am uitat de el și n-am mai avut cum să-i fac retur... [Image: smile.gif]

Preț fix, 50 lei.

Livrare personală în Timișoara sau curier rapid, după preferințe. Plata livrării va fi suportată de cumpărător.
Se poate și cu Poșta Română, dar doar cu plata în cont bancar (ING), știm cu toții cât de distractiv e să te plimbi pe la Poștă... nu vreau să fac 2 drumuri.

[Image: tamper_motta_53_01.jpg]
[Image: tamper_motta_53_02.jpg]
[Image: tamper_motta_53_03.jpg]
[Image: tamper_motta_53_05.jpg]
PS: Pisoiul nu este inclus în ofertă, se băga și el în seamă... [Image: smile.gif] Dar cumva se potrivește în peisaj, abia la prelucrarea fotografiilor am văzut că are un echivalent pe ambalaj.  [Image: tongue.gif]
ECM Classika | Sette 270 | Past: Lelit PL41TEM, Ascaso Mini i2
 
#2
salut, il vreau eu.
cat e transportul tim-buc? ca daca ajung la 70 lei cu totul ma duc la perfect espresso si l iau. merci
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
#3
Salut, ti-am raspuns pe privat.
ECM Classika | Sette 270 | Past: Lelit PL41TEM, Ascaso Mini i2
 
#4
Salut. Daca nu e vândut il iau eu in Tm. Mergi!
Brasilia Mini Classic HX, Kinu M47,Motta Europa
 
#5
Salut, m-am inteles deja cu Bogdan, o sa plece catre Bucuresti.

[Anunțul se poate arhiva, prețul final a fost cel solicitat inițial]
ECM Classika | Sette 270 | Past: Lelit PL41TEM, Ascaso Mini i2
 
#6
corect, si am agreeat sa mi dea si pisica pana la urma in aceeasi bani Smile
merci
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)