Hello There, Guest! Login Register

Sita DECENT 18g, IMS Competition 20-22g, Wacaco Minipresso GR

Colțul dedicat cafelei espresso a tot crescut in ultimii ani astfel ca am decis sa mai fac puțin loc astfel încât scot la vânzare pentru colegii mei espressomani următoarele:
  1. Sita DECENT 18g (15-21),  este o sita care in opinia mea fost creată in parteneriat cu VST. Pe site ei spun ca a fost creata cu una dintre cele doua companii IMS sau VST.   Pret 115 lei
  2. Doua site IMS de 22g (18-22g). La una dintre ele se vede clar modelul deoarece am folosit-o pentru a cântări cafea si de  2-3 ori accidental.
IMS Competition - Precision Filter - 18/22g - B702Tch28.5E - 58mm
Model: 
B702Tch28.5E, 
Diametru: 70mm, Nr gauri: 715
Prețul pentru sita aproape nouă este de 40 lei, pentru cealaltă 30 lei.
  1. Wacaco Minipresso GR 
Folosit cam 6 ori in calatori. Este cam pretențios, necesita dat la manivela, încălzit cafeaua...ti se cam duce cheful ?.  Chiar daca in poze nu se vede , va veni insotit si de mini-tamperul pentru cafea.
 Pret 120 lei

Trimit in tara prin Fan Curier sau pot preda personal in zona Mall Baneasa, Zoo, Greenfield, Bucuresti. Costul expedierii este suportat de cumpărător.

Attached Files Thumbnail(s)

[size=small]Bugster-Black, Kafatek Monolith Flat Max 2; Kopi Deva cu SSP HU, ECM Classika PID, prajitor-Kaleido Sniper M2S Pro,etc.[/size]

Reply
Salut, mă tentează Wacaco.
Trimit PM.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose

Reply
Sitele IMS sunt rezervate pana vineri.
A mai ramas Wacaco Minipresso GR si sita Decent, la un pret decent.
[size=small]Bugster-Black, Kafatek Monolith Flat Max 2; Kopi Deva cu SSP HU, ECM Classika PID, prajitor-Kaleido Sniper M2S Pro,etc.[/size]

Reply
Wacaco a ajuns la nenea în siguranță.

https://youtu.be/TyNMwnAc-IY

Mulțumiri.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose

Reply
(21-12-2021, 01:14)Neuzeitlich Wrote: Wacaco a ajuns la nenea în siguranță.

https://youtu.be/TyNMwnAc-IY

Mulțumiri.

Sa-l folosesti cu drag!

A mai ramas sita Decent. 
Pret final pentru ea, 100 lei.

Reply
Sitele au ajuns la gabrieldima,.

A mai ramas sita DECENT de 18gla pretul de 100 lei

Reply
A mai ramas sita Decent.
pret 80 lei

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)