Hello There, Guest! Login Register

Service Cluj Napoca

Salutare

As avea nevoie de un service sau de cineva care se pricepe la reparat espressoare din Cluj Napoca
Am un amic care are un illy francis francis x1 si care are niste probleme pe partea de alimentare cu energie electrica. Atunci cand il baga in priza sar sigurantele. Initial a crezut ca e de la priza dar se pare ca nu e.
Multumesc!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reply
In Mănăștur pe partea dreapta a podului calvaria, cum mergi către Florești este un service. Și mai știu unul pe strada Mărășești (langa farmec). Dar nu pot să îți spun daca sunt buni sau nu pentru că nu am avut contact cu ei.

Reply
In Cluj, ti-l pot recomanda pe Raul Jakab, daca vrei, iti pot trimite in privat numarul lui de telefon (eventual scrie-mi, daca nu ai rezolvat deja).
Alt service pe care il recomand e in Targu-Mures, Noel, nu stiu daca te ajuta. Ei mi-au reparat Lelit-ul, ii recomand cu toata increderea.
Lelit PL92T Elizabeth V3 | Eureka Mignon Specialita 17NX

Reply
(09-04-2021, 18:48)george.blaga Wrote: In Cluj, ti-l pot recomanda pe Raul Jakab, daca vrei, iti pot trimite in privat numarul lui de telefon (eventual scrie-mi, daca nu ai rezolvat deja).
Alt service pe care il recomand e in Targu-Mures, Noel, nu stiu daca te ajuta. Ei mi-au reparat Lelit-ul, ii recomand cu toata increderea.

Salut, as avea eu nevoie de un contact din Cluj pentru service, la un Gaggia Classic 2015. Mersi mult!
Gaggia Classic 2015 | Lelit PL 43 MMI

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)