Hello There, Guest! Login Register


Schimb sita VST 18g cu VST 20g

#1
In caz ca e cineva care foloseste doze mai mici si i se pare mare sita VST de 20, propun un schimb cu cea de 18g a mea. Revin cu o fotografie. Sita arata normal, ca orice sita utilizata, fata indoituri sau probleme.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#2
(23-12-2019, 16:32)Lyvyoo Wrote: In caz ca e cineva care foloseste doze mai mici si i se pare mare sita VST de 20, propun un schimb cu cea de 18g a mea. Revin cu o fotografie. Sita arata normal, ca orice sita utilizata, fata indoituri sau probleme.

Liviu, dacă te hotări s-o vinzi, aș fi interesat.
Kinu M47, ROK, Expobar Brewtus IV-R
 
#3
Nu, am o sita IMS de 20 si vreau si una VST20.  Folosind in jur de 19g o gasesc mai utila pe cea VST20 decat pe cea de 18 din prezent, mai ales ca Honne are macinatura pufoasa si iese mai umflata practic.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
Pricipesc. Baftă... cu schimbul.
Kinu M47, ROK, Expobar Brewtus IV-R
 
#5
(23-12-2019, 19:15)Lyvyoo Wrote: Nu, am o sita IMS de 20 si vreau si una VST20.  Folosind in jur de 19g o gasesc mai utila pe cea VST20 decat pe cea de 18 din prezent, mai ales ca Honne are macinatura pufoasa si iese mai umflata practic.

Salut Lyvyoo scuze pentru off topic, 
Ce au diferit aceste site?Ce aduc in plus? si care este diferenta dintre ele.
Multumesc anticipat pentru un raspuns.
ACS Minima / Baratza sette 270
 
#6
Poti pune mai multa cafea in cea de 20
Topicul lor este aici 
https://www.espressoman.ro/forum/Thread-...IMS-si-VST
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
[Image: uWWrxr4.jpg]
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#8
Aveam de gand sa le scot eu la vanzare pe ale mele (ca am vreo 3) undeva saptamana viitoare (trebuie sa ajung intai maine la parinti sa mai iau o cutie cu chestii coffee-related ce stau degeaba Smile ). Daca poti sa astepti...
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#9
Heart
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)