Hello There, Guest! Login Register

Rasnita Kinu M47 Classic

Salut,

Vand rasnita Kinu M47 Classic in perfecta stare de functionare (pachet complet)
Achizitionata in august 2018 si folosita pana in decembrie 2019 pentru 1-2 duble/zi.
Motivul vanzarii: Am inlocuit-o cu Lelit PL 72.

Pret 900 lei
Lelit PL81T, PL100, Kinu M47

Salut,
O cumpar eu. Iti las pm cu datele de contact
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Salut,

Se poate inchide - se duce la Cristi.

Multumesc,
Dan
Lelit PL81T, PL100, Kinu M47

Avand in vedere ca Dan mi-a spus ca a intampinat dificultati la urcarea pozelor, pentru a fi respectat regulamentul, le pun eu pe cele ce le-am primit pe whatsapp
[Image: 6MOOtm5.jpg][Image: y9oxxen.jpg][Image: OjRe9aE.jpg][Image: pN07pL9.jpg][Image: nD7iEYL.jpg]
Cand voi intra in posesia rasnitei, voi posta aici pentru inchiderea anuntului.
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Rasnita a ajuns la mine, in schimbul pretului corect si decent, solicitat in prima postare.
Multumesc frumos, Dan!

Se poate inchide

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)