Hello There, Guest! Login Register


Rasnita Cafflano Krinder group buy

#1
Salutare, stiu ca mai este deschis un group buy pentru rasnita Cafflano Krinder, de aceea nu am vrut sa postez acolo. In calitate de importatori Cafflano, asa cum am facut si cu Kompresso, incercam sa organizam un group buy prin TasteCrafters. Acest group buy este organizat in colaborare cu Cafflano, de la care am obtinut un pret special, doar o data. 

In mod normal pretul Krinder va fi de 99 Euro tva inclus in Europa. Pentru espressomani, va fi un un pret special, de 85 euro tva inclus, oricand. Insa acum, in perioada urmatoare, pentru minim 20 de bucati, putem livra la 69 de euro tva inclus, celor interesati, rasnita Krinder. Se presupune ca o sa o avem pe stoc la inceputul lui Aprilie , daca nu apar probleme deosebite. 

Pentru a va inscrie in group buy trimiteti formularul Cafflano din sectiunea de reduceri, precizand pretul de 69E.

Detalii tehnice suplimentare gasiti pe  https://www.tastecrafters.ro/rasnite-man...inder.html 

Culorile disponibile sunt cele de pe website, cu mentiunea ca Rosu inca nu am comandat, doar Negru si verde Mint, insa ne gandim sa aducem si rosie, daca exista interes. Ne am gandit ca aproape toate celelalte produse Cafflano contin rosu..

Tot suportul tehnic, piese de schimb sau garantii sunt acoperite in cadrul acestui group buy. Si evident, multumirile de rigoare, ca in aceasta perioada complicata sustineti firmele locale Smile 

[Image: HCuJbtY.jpg] [Image: W9IlGx3.jpg][Image: eFH58sd.jpg] [Image: A8lBjpY.jpg][Image: t94DNC0.jpg][Image: SsC1E1M.jpg]

[Image: qJd2Hds.jpg]
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#2
Ma inscriu pentru comanda de grup - 1 bucata culoarea Mint.

P.s.: sa inteleg ca deocamdata sunt singurul interesat ?
Lelit Bianca V2 | Giota Pro 83 | Niche Zero | Bravo tools | Duomo 8 | VST, IMS baskets | Kompresso/Krinder
Past: | Honne | G-iota 64 | Fiorenzato F64 EVO | Quamar T48 AUT | Rancilio Rocky | Rancilio Silvia V3 | Reg Barber Tall C-Flat |

 
 
#3
(26-03-2020, 00:55)Damian The Man Wrote: P.s.: sa inteleg ca deocamdata sunt singurul interesat ?

 Eu m-am retras.
AeroPress,Cafflano Kompresso,Staresso Mirage SP300,Eureka Mingnon Specialita 15BL,1Zpresso Q2 7 core burr 
 
#4
Momentan suntem 4, pus Damian 5. Sper sa ajungem la 20, dar avand in vedere perioada, asteptam. Oricum ele vor ajunge pe stoc la inceputul lui Aprilie, mai este timp Smile
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#5
Ma bag si eu cu 1 buc.
PL92T, PL72, KINU
 
#6
Ma inscriu pentru comanda de grup - 1 bucata culoarea Rosu.
Gaggia New Baby,Ascaso i-1T,Cafflano Kompresso
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)