Hello There, Guest! Login Register


Rancilio Silvia cu PID si manometru

#1
Vand Rancilio Silvia, V2, cu PID si manometru 16 bari incorporate, in stare perfecta de functionare. Folosit numai cu apa Bucovina. Pachetul cuprinde: portafiltru, 2 site (simpla si dubla) si o sita oarba de backflush.
2000 lei pentru cine intreaba, pret final- 1800 lei pentru cine cumpara [Image: smile.gif][Image: cHRT74M.jpg][Image: KkQOdeo.jpg][Image: Eh6ozd3.jpg]
 
#2
Up. 1600 lei.
 
#3
Sus! 1500 !!!!
 
#4
Colegutule 1200 lei + transport, ti se pare putin?
 
#5
Salut, e cam putin. Sincer iti spun: eu l-am luat cu 1100 de lei, pid-ul m-a costat 150 de lei, manometrul 60 lei.
Nu mai pun transportul. Nu castig mai nimic, doar un pic la montaj (adica munca). La oferta ta, mai pune 200 de lei si iti va apartine Smile
 
#6
Sus! Ultimul pret - 1350 lei. Aici ma opresc definitiv.
 
#7
Pe mine ma intereseaza,cand ajunge la cat sunt dispus sa dau pe el, daca ajunge, marc banu.

*admin edit
 
#8
Fiecare e liber sa se exprime cum doreste. Asa e in democratie Smile

RaresM, Chiar ai asa o retinere sa mai pui 150 de lei, sa fie al tau? Intelege-ma si tu, asta e chiar ultimul pret la care pot sa-l dau. M-am uitat mai inainte pe olx si m-am minunat la ce preturi se vind automatele. E marfa lor..nu ma bag.
    Eu voi pleca o saptamana, asa ca ai timp sa te mai gandesti. Smile
 
#9
Retineri nu am colegutule, doar ca asta e pretul setat in  mintea mea, ca doresc sa platesc pentru un Silvia. In plus, ma mai face 100 de lei curierul si etc. Te inteleg si pe tine si mai mult, acum sunt si eu in Muntenegru si ma intorc abia Marti - deci si tu ai timp de gandire Smile. Intelege si tu un om sarac si nu ma forta sa pun PID pe Gaggia, ca s a terminat smecheria Smile
 
#10
Da un reset la setari Smile
Prin posta nu trece de 50 de lei. Eu nu te fortez de loc, poti sa pui  PID, numai ca va rezulta ceva de genulSmile :[Image: qTRgCsN.jpg]
 
#11
Ti am lasat un PM, poate facem treaba
 
#12
Am mai facut putina curatenie prin topic. Zic sa-i lasam pe cei care isi pun in vanzare aparatele sa ceara ce pret vor si sa nu mai intervenim caci ajungem la aceleasi discutii. Desigur, excludem situatiile cu preturi absurde.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#13
Da ai facut nu gluma Smile
 
#14
Vandut pe forum cu 1300 lei. Multumesc forumului. Se poate inchide.
 
#15
the end
fin
конец
kaput
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)