Hello There, Guest! Login Register


REDUCERILE BARSHAKER - Eureka, DF64 Gen2, DF64V, ECM, Bentwood etc

@MyR, la Kribli-Grabli exista cumva sirmulite mai lungi pentru site mai adanci? La sita VST 21gr ar fi utile sarmulite cam cu 3mm mai lungi decat cele furnizate la cumparare.
 
Reply
(14-10-2019, 15:48)mirceat Wrote: @MyR, la Kribli-Grabli exista cumva sirmulite mai lungi pentru site mai adanci? La sita VST 21gr ar fi utile sarmulite cam cu 3mm mai lungi decat cele furnizate la cumparare.

Din pacate nu, si in momentul de fata urmatoare livrare din Kribli asteptam chiar de craciun.. Incerc sa negociez cu ei dar asa pare ca au prea multe comenzi si nu mai fac fata la nimic..
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Salut! Latiere de la barista hustle aduceți?
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
Reply
(20-10-2019, 17:02)Tiranator Wrote: Salut! Latiere de la barista hustle aduceți?
Momentan inca nu.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
La cafeaua verde se acorda reducerea de 10%?
 
Reply
Salut, 

La cafele (verzi sau maro) nu se acorda reducere. 

 
(21-10-2019, 10:43)danrogo2001 Wrote: La cafeaua verde se acorda reducerea de 10%?
La Marzocco KB90 ABR, Eureka Atom Speciality, Ek43
La Marzocco GS3 AV, Lelit PL41TEM, Baratza Sette 270W, Honne Silm, Gina Smart, Tamper BH..si ce mai gasim in Showroom:)
 
Reply
Se apropie, in 3 saptamani, BF 2019, se preconizeaza reduceri semnificative la vreun produs? Vom afla de pe site? de pe forum? membrii forumului vor afla preturile inainte sau ca toti "muritorii"? M-ar interesa o rasnita, upgrade de la o Compak K3.

Multumesc
 
Reply
BF e peste 5 saptamani, BF Emag e peste 3 saptamani Smile
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
Reply
(25-10-2019, 13:55)vladdooo Wrote: BF e peste 5 saptamani, BF Emag e peste 3 saptamani Smile

atunci BF Barshaker Wink
 
Reply
Espressomani au tot timpul prioritate si cele mai bune conditii, deci sigur o sa avem ceva pregatit pentru voi.
—-
maine ( sambata ) prezentam la Cluj Coffee Festival un produs super nou, si suntem intre cele primii din eu cu acest echipament... chiar azi am primit dupa o asteptatre de 4 luni... Smile
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Veniți la Cluj la Cluj Coffee Festival?
frumos!
2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
Reply
Deja suntem aici! Avem stand langa Meron
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Super!
Trec azi sau mâine Smile
2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
Reply
Asteptam vesti si pe forum!!
Dalla Corte Studio | honne | kinu m47 | fellow stagg | acaia s |
 
Reply
Slingshot.Coffee a ajuns si in Romania!!!

Slingshot Coffee Grinder - S64
Slingshot Coffee Grinder - S75
Slingshot Coffee Grinder - C68

Printr-o magie, am reusit sa aducem in Romania, si avem norocul sa fim chiar intre primii din europa... la Cluj Coffee Festival am avut cu noi modelul S75 ( modelul cu cutite plate de 75mm ).
Va invit la showroomul nostru din Oradea pentru teste!
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
La fix ca sa iau si un espressor de 10 % reducerea espressoman la asta Big Grin
Nu zau, ajungem ca sa oferiti si un Tesla S3 bonus la anumite echipamente in bransa asta...
 
Reply
Nu e ieftin sa aduci o praștie din Australia până în România...
 
Reply
(29-10-2019, 15:17)dev Wrote: Nu e ieftin sa aduci o praștie din Australia până în România...
E si mai putin ieftin sa o iei acasaSmile
 
Reply
Sunt rasnite pentru lucru intens, nu pentru acasa. Am vazut modelul S75 la festival, chiar mi s-a parut bine gandit si nu ma surprinde pretul, asa la prima vedere.
 
Reply
daca este cineva interesat am vreo 2-3 seturi de "fir" dintr-un kribli...
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Am făcut eu comandă de două, trei chestii de pe site, dacă poți pune și un set de la kribli, ar fi perfect. Mersi
Gaggia Classic 2012 & ARCO 2in1
 
Reply
Sa-mi trimiti idul comenzii pe pm
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Sunt interesat si eu de un set. Voi face o comanda in weekend, rog sa fie atasat setul la acea comanda. Multumesc.
Acasa: Expobar Brewtus IV,  K30 Vario sh, Duomo Eight, Bravo Distributor & Tamper, Tampercube, Acaia Lunar, site VST, IMS
In deplasare: Kinu M47, filtre Kalita
 
Reply
As dori si eu set daca mai e disponibil, dar nu stiu cum ar putea ajunge la Craiova. @MyR, daca ati avea o garnitura de ciuperca (36 mm ext, 30 int mm) ar fi ceea ce am nevoie acum...
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
Reply
am doar 2-3 seturi de fir pe care am primit in plus, coffeemilk era primul, deci il trimit lui, daca il gasesc in weekend.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Cafea verde urmează sa mai aduceți?
Strietman CT2 naked | EG-1 v2 (Core & Ultra) | Aeropress | V60 | Bullet R1 v2
Foste: Flair Signature Pro | Niche Zero | M47 Classic
 
Reply
Corect! Eu as mai fi vrut niste Ethiopia și alte câteva care au dispărut între timp.
Lelit PL162T, Lelit PL72, Pavoni`70, Honne, Varia VS3&Hypernova Ultra, Kinu M47, Rok espresso, Hario V60, Gene 101, Kaleido M10PRO
 
Reply
Legat de firul de la kribli o am ca si persoana fizica nu si o firma :p la un kribli amnprimit in plus de la kazacii..


Este deja pe drum, ar trebui sa ajunga miercuri/joi.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
A ajuns comanda, sita de dus SPD 200 IM am montat-o si pentru ca nu mai aveam rabdare pana dimineata am tras un shot de Columbia Eclectic de la Yume, ciocolata lichida nu alta Big Grin , sper sa nu fie placebo Smile). Am luat si un shower holder diffuser pe care scrie La Spaziale(mai subtire decat cel Dalla Corte), dar care desi pe site apare compatibil, nu se potriveste nici cu sita stock si nici cu SPD. Se pare ca voi dona un shower holder diffuser La Spaziale pentru ca ambalajul original e distrus. Ce variante de shower holder mai subtire decat stock am pentru DC Mini?
Thx
 
Reply
Salut! Am o întrebare în legătură cu râșnițele eureka mignon specialita, exista vreo diferență între modelele de pe site, am văzut mai multe variante ca de exemplu 15BL, 16CR, 17NX, preturile diferă între ele
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)