Hello There, Guest! Login Register


Râşniţă de cafea profesionala ECM V-Titan 64

#1
Vand rasnita din link, prima rasnita profesionala de la ECM.

http://www.ecm.de/1/grinders/v-titan-64/

Mi se pare o calitate foarte buna raportata la pretul cerut de ei iar designul este deosebit, eu o luasem sa se asorteze cu un aparat cu grup E61. 

Pretul de vanzare este de 3900 de lei, nenegociabil, 25% reducere de la pretul de lista. Uzura este foarte mica, sincer sa fiu cred ca nu am 10 kg de cafea rasnite pe ea, de fapt sunt aproape sigur. 

O recomand celor cu grup E61 pentru buna compatibilitate ca si design. Ca si calitatea a macinaturii, sta fara emotii langa orice espressor, nu dau nume de alte branduri pe care le consider inferioare dar sunt multe.

poze [Image: umysaG8.jpg][Image: gsL6uRM.jpg][Image: 2XqkyLM.jpg][Image: pYmfBVW.jpg]
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#2
Inca disponibila, o rasnita excelenta, stepless, cu cutite din titan.

Up!
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#3
Mai e valabil?
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#4
Este! Asteapta cumintica noul proprietar Smile
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#5
S-a dat prima mea rasnita ever. Multumitul (sper) posesor Vladdooo. Pret 3900. Am zis negociabil dar am inclus pana la urma niste cafele in pret, pe care le am baut impreuna Smile
Extractii reusite!
Espresso : Dalla Corte STUDIO / MINA, Compak F8, Kompresso
Brew : Cafflano Kompact, Espro Press, KINU
 
 
#6
Multumesc Razvan!
Rasnita este exact cum a fost prezentata, aproape noua si numai buna de pus la treaba. Extractiile sunt mai pe placul meu acum si sunt sigur ca vor deveni doar mai bune pe masura ce voi mai invata.
Am apreciat foarte mult toata interactiunea cu Razvan (mi-a lasat-o si in teste acasa).
Cafelele le-am baut pe Mina. Poate intr-o buna zi...Smile

Multumesc inca o data!
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)