Hello There, Guest! Login Register

PENTRU CA NU AM REUSIT SA MA MAI LOGHEZ

Nu vreau sa va plictisesc,dar pentru ca ceva s-a intamplat dupa ceva curatenie pe computator,a trebuit sa ma reinregistrez,vechea parola si username fiind nerecunoscute.Asa ca Organon este acelasi cu nou si vechi.
Lelit Bianca ,Honne

Reply
Userul e Organon. Big Grin
Iar parola uzual se poate reseta de utilizator (iti trimite un mai cu link sau cu o parola temporara).
Quamar M80DR, M47 Phoenix, ex-M38, ex-PL043MMI, Brikka, ibric, AeroPress... and V60/Hario Buono

Reply
Ma gandeam daca tot e posibil, sa ii dau asa un reset de vreo 40 de ani fara pierderi de memorie(ar fi mare pacat de asa patrimoniu) si cu recuperari fizice evident Wink
Lelit Bianca ,Honne

Reply
Am revenit sub vechea forma folosind parola primita prin mail.Voi sterge deci pe cea noua veche. Smile
LELIT Bianca ,Honne,ibric Soy, Bravo Tools, Vst 18, 20,25.

Reply
Ceva ceva este putred totusi... eu nu ma mai pot loga de 3 luni pe celular, cu user si parola cunoscute, care merg pe desktop...

Reply
Pentru ca nu reusesc sa sterg noua veche identitate si pentru ca nu doresc sa bantui dedublat prin cuantica forumului,rog administratorul sa se ocupe de acest lucru.Multumesc anticipat.
LELIT Bianca ,Honne,ibric Soy, Bravo Tools, Vst 18, 20,25.

Reply
@renatoa
Încearcă și dintr-o fereastră private mode / incognito și vezi ce se întâmplă așa.

Reply
(31-07-2019, 12:19)renatoa Wrote: Ceva ceva este putred totusi... eu nu ma mai pot loga de 3 luni pe celular, cu user si parola cunoscute, care merg pe desktop...

Am patit si eu asa.. Am resetat cookies si dupa a fost ok.. si alta solutie a fost sa folosesc alt browser gen firefox..
PL042EM.. Kinu Phoenix.. Prajitor Gene Cafe.. Handpresso..

Reply
Un mesaj privat la Admin: contact@LiviuFratila.ro despre problemă și vi se explică procedura de urmat. Am pățit-o și eu și așa am rezolvat-o. Tks admin Bf !
PL41TEM, PL043MMI, ibric Cu, ibric Ag, french press, spirtieră :D

Reply
Autorization code mismatch.

Nu e un login invalid obisnuit, pare o buba de alta natura. E de la softul de forum, de asta e vorba:
https://community.mybb.com/thread-218436.html

Face si in private window, si in Chrome...

Reply
Mda...Una dintre problemele pe care nu reusesc sa le rezolv momentan si unul dintre motivele pt care vroiam sa schimb tema de mobil acum ceva luni era chiar aceasta eroare la logare, atunci cand accesezi forumul din varianta de mobil.
Solutia in acest moment , pana reusesc sa-i dau de cap, este simpla:
Pe mobil fiind, dupa ce derulati pana jos de tot in forum, apsati "Switch to full version" si va va baga in varinata de Desktop a forumului. Aici va merge locarea sau recuperarea parolei daca este necesar. Dupa ce reusiti astfel sa va logati, apsati tot jos de tot butonul albastru Mobile Theme, care va face trecerea inapoi la tema de mobil.
Simplu Smile
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)