Hello There, Guest! Login Register

Lelit PL81T + Macap M2m Stepless

Salutare,

Tocmai am facut upgrade si la espressor si la rasnita  si din pacate nu am avut timp sa le pregatesc pe cele vechi pentru vanzare - un polish, poze, ceva... (tot de aici le-am luat).
E vorba despre:

PL81T -  cumparat cu 1600, am coborat presiunea la 9 bari (10 cu sita blind), am luat in plus fata de ce includea pachetul un nivelator Lelit si o sita IMS - tot de pe forum.
Pachetul continea deja doua portafiltre, cel original si unul fara fund, 2 site blind, 2 site duble, 2 site single, 1 tamper Lelit, 1 tamper dinamometric.

Macap M2M stepless  - cumparat cu 1000 lei.

M-am gandit sa vand tot pachetul cu 2450 lei sau, separat, astfel:
PL81T - 1700 lei
M2M stepless - 900 lei

Faceam cu ele cam 4 - 6 duble pe zi.

Se pot vedea in Chitila.

Revin cu poze.
Bianca + Niche

(09-08-2020, 19:19)mustbeme Wrote: Salutare,

Tocmai am facut upgrade si la espressor si la rasnita  si din pacate nu am avut timp sa le pregatesc pe cele vechi pentru vanzare - un polish, poze, ceva... (tot de aici le-am luat).
E vorba despre:

PL81T -  cumparat cu 1600, am coborat presiunea la 9 bari (10 cu sita blind), am luat in plus fata de ce includea pachetul un nivelator Lelit si o sita IMS - tot de pe forum.
Pachetul continea deja doua portafiltre, cel original si unul fara fund, 2 site blind, 2 site duble, 2 site single, 1 tamper Lelit, 1 tamper dinamometric.

PL81T - 1700 lei
M2M stepless - 900 lei

Se pot vedea in Chitila.

Revin cu poze.

(10-08-2020, 10:46)mustbeme Wrote:
(09-08-2020, 19:19)mustbeme Wrote: Salutare,

E vorba despre:

PL81T - 1700 lei
M2M stepless - 900 lei

Se pot vedea in Chitila.

Revin cu poze.

Attached Files Thumbnail(s)

Bianca + Niche

Salut. As fi interesat, daca ai lasa la 2300 ron. Da-mi te rog pm daca esti de acord.

Salut! Mai e valbil?

Da, mai e valabil

Vandut tot pachetul la pretul solicitat userului @Fubulica1.
Se poate inchide. Multumesc frumos!
Bianca + Niche

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)