Hello There, Guest! Login Register

Lelit Glenda

Practic un Lelit Tem cu boiler mai mare și cu diametrul de 58 Smile

https://youtu.be/XcSh3qtmyqY
Gaggia Classic 2019, Kinu M47 Phoenix, Lelit PL043MMI

Reply
Dar fără manometru :|
Espresso: Brewtus IV-R (PL41TEM ex.) + Eureka Mignon Specialita + Quamar Q13 75E
Brew: Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer

Reply
Exista de cativa ani aparatul in doua variante PL41 Plus sau PL41Plus T....

Sau varianta mai noua PL91T...
cafe: +4u ts, atom 75, olympus hs, bunn g9
home: (factory g106), m47 brew, v60, xeoleo ghost

Reply
Americanii au mai avut modele doar pt piata lor, care nu se gaseau in Europa, de obicei comenzi speciale ale reprezentantei de acolo, cum a fost PL41TQE daca nu ma insel, aparut chiar inainte sa vedem noi PL41TEM. Imi amintesc asta de pe vremea Softpedia

[Image: VimEBD9.jpg]

Apoi au mai fost altele pt SUA sau Franta

[Image: 9A5WBkN.jpg][Image: fTCRRpe.jpg]
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

Reply
(06-11-2019, 11:34)Rala Wrote: Practic un Lelit Tem cu boiler mai mare și cu diametrul de 58 Smile

https://youtu.be/XcSh3qtmyqY

Sa inteleg ca acest model nu va ajunge pe piata europeana.  Huh
Profitec PRO 600 - Eureka Mignon Specialita - Accesorii: Motta

Reply
In clip este modelul PL41PLUS-T. Este disponibil din 2012 pe piata europeana. Initial a fost disponibil doar pentru Austria, Germania si Elvetia, stiu pentru ca am reusit destul de greu la acel moment sa il cumpar, din cauza acestui motiv. Intre timp a ajuns la colegul Pascalau (daca il mai are). Oricum, acum este disponibil in toata Europa, inclusiv in Romania.
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)