Hello There, Guest! Login Register

Latiera Motta Europa 350ml + Distribuitor 51mm

Curatenie de primavara  Smile Ambele sunt in stare excelenta, nu am apucat sa le folosesc foarte mult.

Latiera Motta Europa 350ml - 70 ron
Distribuitor 51mm Scarlet Espresso - 120 ron (linkul e catre varianta de 49mm pentru ca cea de 51 nu mai este listata pe Amazon)
Pret pachet complet 170 ron. Livrare gratuita prin posta pentru plata in avans (cont bancar/revolut)

Ca idee, am avut si distribuitorul Motta de 51.5 mm dar l-am returnat. Mie personal nu mi-a placut, pentru ca spre deosebire de variantele pe 58/58.5 (le-am avut pe ambele), cel de 51.5 nu se aseza cum trebuie pe buza sitei din cauza spatiului gol dintre plastic si metal. Practic atunci cand il invarteam nu statea fix ci juca/oscila pe marginea sitei. E greu de explicat dar poate cei care il au inteleg la ce ma refer.

Cel pe care il vand acum se aseaza perfect. Il vand doar pentru ca mi-am cumparat distribuitorul de la Kazak si nu-l mai folosesc.[Image: xCcIqAZ.jpg][Image: DgosOYX.jpg]
Pavoni Europiccola (+mods) / Niche Zero

as vrea eu lattiera.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.

Ok. Din pacate nu-ti pot raspunde la PM:
"chitsro has reached their private message quota so your message could not be sent."

Incearca sa stergi din mesaje.

Ambele produse sunt in continuare disponibile

A ramas doar distribuitorul de 51mm - 100 ron fix

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)