Hello There, Guest! Login Register


Krups GVX2 sau Gaggia MM Steel

#1
Salutare tuturor,

Krups GVX2 sau Gaggia MM Steel, ori nici una nici alta?

Multumesc,
Lelit PL81T || PL72 William||
 
Reply
#2
Gaggia MM Steel nu se mai fabrica.
Lelit PL81T+Niche Zero
Ex: Lelit PL62S, Mazzer Major; Gaggia Classic, Vario
 
Reply
#3
Mai bine strangi bani cateva luni pentru un minim de 670 de lei (Ascaso I-mini) si folosesti o manuala intre timp, decat sa cheltui jumatate din buget si sa te chinui cu electrice chinezesti (si MM Steel printre ele, care nu se mai fabrica)
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#4
(01-02-2015, 14:57)Lyvyoo Wrote: Mai bine strangi bani cateva luni pentru un minim de 670 de lei (Ascaso I-mini) si folosesti o manuala intre timp, decat sa cheltui jumatate din buget si sa te chinui cu electrice chinezesti (si MM Steel printre ele, care nu se mai fabrica)

Multumesc pentru sfaturi!
Lelit PL81T || PL72 William||
 
Reply
#5
(01-02-2015, 17:20)Debrike Wrote:
(01-02-2015, 14:57)Lyvyoo Wrote: Mai bine strangi bani cateva luni pentru un minim de 670 de lei (Ascaso I-mini) si folosesti o manuala intre timp, decat sa cheltui jumatate din buget si sa te chinui cu electrice chinezesti (si MM Steel printre ele, care nu se mai fabrica)

Multumesc pentru sfaturi!

Eventual, recomandati si un site de incredere,- de unde se poate achizitiona?
Lelit PL81T || PL72 William||
 
Reply
#6
Pai depinde ce cauti. Ce model mai exact?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#7
(01-02-2015, 18:04)Lyvyoo Wrote: Pai depinde ce cauti. Ce model mai exact?

Ascaso L -mini , sau chiar de la Gaggia un model "semi-modest", deocamdata.
Nu vreau sa cheltuiesc mai mult de 1000 ron approx.
Lelit PL81T || PL72 William||
 
Reply
#8
Ai verificat reducerile de care beneficiaza comunitatea? Ai aici (http://www.espressoman.ro/reduceri-la-es...i-rasnite/ ) preturile si formularele sa comanzi produsul dorit.

Eu am un lelit mmi de care sunt f multumita. Pretul, cu reducerea de pe forum, se incadreaza in cei 1000 lei (808lei mai exact).
Lelit PL41EM, Lelit PL043MMI, Tamper Dinamometric Concept Art 57.5mm, Portafiltru bottomless, Pitcher 350ml
 
Reply
#9
(01-02-2015, 20:32)andra Wrote: Ai verificat reducerile de care beneficiaza comunitatea? Ai aici (http://www.espressoman.ro/reduceri-la-es...i-rasnite/ ) preturile si formularele sa comanzi produsul dorit.

Eu am un lelit mmi de care sunt f multumita. Pretul, cu reducerea de pe forum, se incadreaza in cei 1000 lei (808lei mai exact).

Multumesc!
Lelit PL81T || PL72 William||
 
Reply
#10
Confirm intru totul ceea ce spune Andra despre modelul asta de rasnita Lelit mmi.E mica ,e bine finisata,e robusta,macina uniform (nu prea vezi bulgari in macinatura),retentia e de bun simt,reglajul e o joaca dupa ce te obisnuiesti cu ea.La pretul asta e foarte convenabila.Suspinam si eu dupa un Vario,dar dupa ce era sa raman zilele astea fara un obiectiv foto in goana dupa bani lichizi,m-am linistit.Poate sa mai astepte mult si bine,ce am e foarte bun si rezistent.Asa ca nu ezita ,daca nu te dau banii afara din casa!
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)