Hello There, Guest! Login Register


Kinu M47 Pheonix

#1
Salutare, se vinde Kinu M47 Pheonix achizitionat in luna Februarie, factura si garantie.
Suplimentar:
-burgiu pourover
-pahar rezerva + garnituri

Pret pachet: 700 lei + transport

imagini: https://photos.app.goo.gl/uxNzbeyHqsTTpu5r6
Melitta EPOUR | ECM Puristika | Eureka Atom 75E | Elektra Microcasa Leva | La Pavoni | Cafelat Robot | | Sette 270 Wi | Kinu Titanium | Hario |  Aeropress |
 
Reply
#2
Prin "burghiu pourover" sper ca ai in vedere cutitul pt brew  Wink care apare si in poze.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
Reply
#3
acela este, da, burghiu am scris? Doamne... nici numele nu l am scris corect Big Grin

(01-08-2020, 21:39)slavic1983 Wrote: Prin "burghiu pourover" sper ca ai in vedere cutitul pt brew  Wink care apare si in poze.
Melitta EPOUR | ECM Puristika | Eureka Atom 75E | Elektra Microcasa Leva | La Pavoni | Cafelat Robot | | Sette 270 Wi | Kinu Titanium | Hario |  Aeropress |
 
Reply
#4
E de la căldură, Free up
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
Reply
#5
Salut, sunt eu interesat. Revin cu un PM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reply
#6
(02-08-2020, 09:48)Blackmamba Wrote: Salut, sunt eu interesat. Revin cu un PM.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Salut, colegul "florin5" si-a exprimat dorinta mai devreme, acum 9h, insa daca ceva nu merge bine esti urmatorul pe lista.
Melitta EPOUR | ECM Puristika | Eureka Atom 75E | Elektra Microcasa Leva | La Pavoni | Cafelat Robot | | Sette 270 Wi | Kinu Titanium | Hario |  Aeropress |
 
Reply
#7
salut. si eu sunt interesat. cum s-ar zice: ofer 700 de lei, azi!  Big Grin
Lelit Bianca, Atom 75, Niche, Kinu Phoenix, Cafflano Kompresso, Aeropress, Hario V60, Bonavita, Felicita Arc
 
Reply
#8
(03-08-2020, 11:13)marst Wrote: salut. si eu sunt interesat. cum s-ar zice: ofer 700 de lei, azi!  Big Grin

Salutare!

Am primit astazi mesajul de la mai jos de la producator referitor la comanda de grup. Eu facusem comanda acum...mai mult de o luna. Daca cineva este interesat, ar trebui sa raspund pana maine... 


 [Image: 29V2vmU.png]
 
Reply
#9
Salut,

Si eu eram pe lista de asteptare a fabricii si am platit pentru o rasnita noua.
Imi retrag intentia de a cumpara aceasta rasnita, mult succes la vanzare.
 
Reply
#10
Daca mai este valabil si eu as fi interesat de kinu.
 
Reply
#11
(03-08-2020, 16:47)florin5 Wrote:
(03-08-2020, 11:13)marst Wrote:  

@Lyvyoo, ai putea sa adaogi asta pe threadul dedicat?
Nu stiu cum sa iau poza de aici...

[Image: 29V2vmU.png]
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
Reply
#12
@slavic1983 Sper că am înțeles corect mesajul tău(l-ai integrat unde nu trebuie - problemă foarte des întâlnită aici pe forum). Am postat eu pe topicul dedicat. Am citat mesajul autorului, pentru că nu-mi aparțin informațiile să postez eu doar imaginea respectivă.
 
Reply
#13
Dai cutitul de brew separat?
Lelit MaraX, Eureka Mignon Specialita, Kinu M47 Phoenix
Past: Lelit PL41TEM, Sette 270 WI
 
Reply
#14
(04-08-2020, 07:45)rusalexro Wrote: Dai cutitul de brew separat?

Salut, din nefericire, nu. Momentan pachetul este in curs de vanzare cu un alt coleg din forum.

Rasnita a ajuns in siguranta la Florin5, produsul s a vandut la pretul cerut.
Se poate inchide, multumesc!
Melitta EPOUR | ECM Puristika | Eureka Atom 75E | Elektra Microcasa Leva | La Pavoni | Cafelat Robot | | Sette 270 Wi | Kinu Titanium | Hario |  Aeropress |
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)