Hello There, Guest! Login Register

Hedone Honne home edition

Bună dragilor, din motive că avem bebe și râșnița face gălăgie prea mare am decis să o schimb, așa că dacă cineva e interesat se poate vedea, testa și cumpăra la Cluj-Napoca. Am cumpărat direct de la Hedone in 8 aprilie 2020, și în general am făcut cam 3-4 cafele pe zi. Nu a fost desfăcută că merge perfect, probabil merită făcută o revizie, la asta nu mă pricep. Pe OLX găsiți mai multe poze.
Prețul ar fi 4400 Ron (negociabil). (Am observat că am pus în tema greșită primul anunț)

Salut!
Totodată, pozele sunt obligatorii conform regulamentului forumului.
*admin edit
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic

Foloseste butonul negru "i" din bara de formatare pentru fotografii actuale. Sunt obligatorii in orice anunt pt a ramane activ.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan

[Image: QC9HR6T.jpg][Image: vDJu0St.jpg][Image: t4km1wn.jpg][Image: ekUXdTr.jpg][Image: uoVIhSu.jpg][Image: uzdEmaf.jpg][Image: DZidx8p.jpg][Image: Re6dYQ4.jpg][Image: O9gQZKG.jpg]

Salut! Ai Pm dezactivat. Ti-ai luat alta rasnita, sau te-ar interesa un schimb cu Eureka SD plus diferenta din partea mea?

Salut, nu-mi dau seama cum e dezactivat, dar să-ți răspund la întrebare: am deja altă râșniță, deci schimb nu mă interesează. Mersi, Arthur

Salut,pura curiozitate ce râșnița folosești acum?
ECM Clasika PID II,flow control,Macap M2D,Kinu M47,VST,WDT tool etc...

Salut am vândut Honne.
Acum folosesc Eureka Mignon SD, este mai silențioasă dar nu macină așa bine că Honne, totuși sunt mulțumit și eu și mai ales familia:-)

Pret final tranzactie Honne si inchidem topicul
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan

4000 RON(Proud owner  Sleepy)

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)