Hello There, Guest! Login Register

Hedone Evo

Salutare,

sunt curios daca s-a jucat cineva cu espressorul de le Hedone; evo manua si poate da mai multe detalii despre constructie si funtionare.
ca si design aduce putin a KVDV Smile
Current: Dalla Corte Studio + sita dus IMS + 58mm conversion kit, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47

Past: Lelit PL62T HX, IzzoDuetto 3 DB, Vario

Reply
Este unul la ei in showroom, disponibil pentru joaca.
Foloseste doar legarea la apa, fara rezervor, fiind un DB cu E61.

Din ce se aude, Dragos de la Hedone are proiecte noi pe 2018, deci pe la jumatatea anului cred ca ne asteapta ceva surprize romanesti.
Lelit Bianca, Honne Slim ~ In vacanta: Kinu + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 

Reply
tot astept un grup saturat Smile
Current: Dalla Corte Studio + sita dus IMS + 58mm conversion kit, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47

Reply
L a restaurant PERLA (sau cum s-o mai numi acum) [Image: 8E0gER2.jpg][Image: hcAPOE7.jpg]
Expobar Brewtus IV, HONNE, Kinu M-47, pitcher + tamper Motta + tamper dinamometric Concept-Art, site VST + IMS
In trecut: Gaggia Pure, Lelit PL41 TEM, Lelit PL 043MM

Reply
Salutare,

Fac un scurt follow-up al discuției : după întâlnirea de vineri cu Dragoș (hedone) înțeleg ca au fost deja vandute 2 espressoare cu grup saturat ( pe piața asiatica insa). Este foarte posibil ca în viitorul apropiat sa apară acest model oficial pe site. Momentan par sa fie constrângeri de ordin tehnic și al execuției efective.
Pretul se preconizează a fi mult sub ce opțiuni avem acum.

Reply
... Nu putem decat sa ne bucuram si sa le dorim mult succes celor de la Hedone ... Banan

In alta ordine de idei , iata ce am gasit eu cu destul de multa intarziere ... Big Grin ...

[Image: 3bdaE2v.jpg]
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | MK III | Gene ...

Reply
Foarte interesant!
Cat despre masinaria eu unul o aștept cu interes.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reply
Mihai.B Wrote:Cat despre masinaria eu unul o aștept cu interes.
+1
Pavoni Europiccola (+mods) / Niche Zero

Reply
shot in the dark here ...

Sunt curios daca este cineva mai apropiat de cei de la Hedone si stie cumva in mare cam cand ar trebui sa apara acest espressor mentionat de Mihai  Big Grin

Personal, mi-am pus toate planurile de upgrade on hold pana vad modelul acesta. Eventual chiar sper la un bundle cu Honne  38

Reply
Cred ca doar cei de la hedone ne pot răspunde. Sunt în aceeasi situația ca tine. Astept.

Reply
Corect  Smile Pana una alta multumesc ca ai postat informatia pe thread, eram foarte aproape sa achizitionez alt produs, mi-ar fi parut rau daca nu asteptam macar sa vad modelul de la Hedone.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)