Hello There, Guest! Login Register


Este cineva din Craiova?

#1
Am achizitionat recent Lelit PL41TEM PID+ tamper si rasnita Lelit PL43MM , problema e ca imi cam prind urechiile Smile , am nimerit cred varianta foarte buna dar incercand sa scot ceva si mai bun am innebunit-o si acuma am ceva binisor dar am obosit Smile si am cam terminat cafeaua ( proaspat praj).
Este cineva din Craiova cu putina rabdare sa ne intalnim la o cafea Smile mai explica/arata si mie cate ceva . Daca nu raman la filmulete si forum . Multumesc anticipat
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
Reply
#2
Am gasit 1 Smile
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
Reply
#3
Depinde si de problema. Pune un clip cu toata procedura ca sa vedem unde gresesti.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#4
Ai grija, poate se strang toti oltenii sa te ajute... Big Grin
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
Reply
#5
Am ajuns la doi oltenasi Smile
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
Reply
#6
(05-03-2014, 10:07)Adrian86 Wrote: Am ajuns la doi oltenasi Smile
Hai sa fie trei Smile
Lelit PL41TEM, Mahlkonig Vario,Tamper Concept Art dinamometric.
 
Reply
#7
Pai cu tine suntem cam 4 Smile ... dar nu s-au aratat toti aici . Va rog daca mai sunteti din Cv ... postati
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
Reply
#8
Deja avem in plan sa ne intalnim sa facem cateva cafele , sa schimbam cateva idei etc .
Primim si NONolteni daca aveti drum Smile
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
Reply
#9
Si... s-a concretizat planul asta pana acum ?

Se tin intalniri "tematice" ? Big Grin
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)