Hello There, Guest! Login Register


Doritori achiziție de grup

#31
Țineți cont ca oferta de pe perfectespreso este cu plata integrala în avans iar livrarea va începe pe la sfârșitul lui august parca.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#32
Cand intelegi ce inseamna garantie restul sunt povesti nemuritoareBig Grin Faptul ca sunt consumatori care accepta din parte unora gen Honne comportamente total inadecvate ajungand ca in final rasnita sa stea mai mult pe la service decat la ei acasa e strict problema lor.
Ma rog, eu nu fac reclama nimanui vreau doar cel mai bun pret.
 
#33
Buy cheap, pay twice. Așa zice englezu'.

Contează și garanția și, mai important de atât, customer service-ul companiei de la care cumperi.

Am cumpărat, spre exemplu, un ceas Steinhart direct de la sursă. Am avut o mică problemă cosmetică din cauza unui lot de materiale cu probleme. S-a rezolvat instant, chiar dacă ceasul nu mai este în garanție. Trimis în DE, direct pe cheltuiala fabricantului. La polul opus, am cumpărat o placă video de la un magazin mai răsărit de la noi și, după ce am constatat o problemă cu ea, a fost nevoie de o săptămână de du-te/vino ca să înțeleagă vânzătorul că are o problemă evidentă din "naștere" și să mi-o înlocuiască. Dacă dădeam 150 de lei în plus ș-o luam de la e..., se rezolva instantaneu.
Deci da, customer service-ul contează mult pt. pacea ta sufletească. Iar BS are C/S bun.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#34
Eu am cumparat atat de la barshaker n produse, cat si de la perfectespresso 2 espressoare si ambii sunt impecabili dpdv al relatiei cu clientii si dpdv al seriozitatii.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
#35
Cum ziceti voi Smile)
La preturi egale sau apropiate castiga furnizorul din capitala pt ca sunt din Bucuresti.
Din pacate avem de asteptat...

dar tot vine inaintea mocăiților de la arco
 
#36
Am sunat la BS. Nu aveau ETA pt. râșnița asta. A rămas că le trimit un mail.

Vă țin la curent.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#37
(14-07-2021, 12:08)cradun Wrote: Eu am cumparat atat de la barshaker n produse, cat si de la perfectespresso 2 espressoare si ambii sunt impecabili dpdv al relatiei cu clientii si dpdv al seriozitatii.
+1
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kinu M47S / Kribli-Grabli / Motta and Normcore tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 
 
#38
Salut.
Mai știi ceva legat de poziția celor de la BS fata de Eureka SD?
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#39
https://www.tastecrafters.ro/rasnite-eur...-crom.html
a aparut si aici cu precomanda
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#40
Din pretul acela redus se scade reducere de 10% oare?
 
#41
Dacă da atunci prețul pentru varianta crom este destul de ok.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#42
Daca se mai face achiziție de grup cu reducere ma bag și eu
Lelit PL81T, ​Eureka Mignon XL, Kinu M47 Phoenix, Cafflano Kompresso, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 
 
#43
Ce e mai ciudat ca la tastecrafters toate culorile au acelasi pret
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#44
Da dar este un pret mai mare. Acum e de vazut daca la pretul ala redus se mai aplica 10% sau nu.Vad ca nu stie nimeni
 
#45
(28-07-2021, 23:47)distrugatorul Wrote: Da dar este un pret mai mare. Acum e de vazut daca la pretul ala redus se mai aplica 10% sau nu.Vad ca nu stie nimeni

Eu am incercat sa adaug produsul in cos si sa aplic codul espressoman dar nu e valabila reducerea de 10%
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#46
inseamna ca pana acum pretul perfectespresso e cel mai bun
 
#47
A întrebat cineva dacă se mai adaugă și reducerea de 10 procente?

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#48
Nu functioneaza codul de reducere de 10% am incercat si eu.deci asta este pretul
 
#49
Ar fi fost prea frumos ca să fie adevărat

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#50
[Image: w57PPK2.jpg]fara comanda de grup se poate face comanda la perfectespresso la pret bun
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#51
Am scris deja ca perfectespresso.ro este cel mai bun pret de pana acum si fara comanda de grup Smile))
 
#52
Cred ca la Barshaker e putin mai ieftina. Acum asa cum spuneai, poate cei 50ron nu sunt asa mare problema cand vine vorba de posibilitatea trimiterii in garantie personal.
Dar poate sunt oameni mai aproape de barshaker.
[Image: E6rYqYF.png]
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#53
Da asa este. E vorba de vreo 50 lei diferenta in favoarea Barshaker.
Insa pt mine fiind din Bucuresti imi e clar de unde voi lua echipamentele grele  (rasnita si espresor). De la perfect espresso.
Pt maruntisuri (tamping station, nivelator cantar Felicita si cana) voi apela si eu la barshaker.
 
#54
Logica ta este corecta, as fi facut fix aceeasi alegere.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)