Hello There, Guest! Login Register


Doritori achiziție de grup

#1
Probabil vom avea si o reducere la precomanda? ?
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#2
a aparut deja pe perfectespresso.ro Big Grin

https://www.perfectespresso.ro/ro/produs...non-sd-296
 
#3
Rasnita va veni la final de septembrie iar preturile csm astea ar fi pe perfectespresso.ro cu reduceri chipurile

[Image: ite5KHR.jpg]
 
#4
(09-07-2021, 17:49)distrugatorul Wrote: Rasnita va veni la final de septembrie iar preturile csm astea ar fi pe perfectespresso.ro cu reduceri chipurile

[Image: ite5KHR.jpg]


Putem vorbi pentru o comanda de grup.
Expobar Brewtus IV, Sette 270w, Kinu M47, tamper dinamometric Concept Art 58,5 mm
 
#5
Dacă se face o comanda de grup eu sunt interesat.

Încercăm a vedem că-ți ar fi interesați?

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#6
Asa ma gandeam si eu. Sa vedem cati sintem
 
#7
+1 pe culoarea alba
Expobar Brewtus IV, Sette 270w, Kinu M47, tamper dinamometric Concept Art 58,5 mm
 
#8
+1 pe culoare alba
 
#9
De la barshaker nu avem vesti despre rasnita? A vb cineva cu ei?
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#10
Unde este sediul Barshaker? In cazul in care se ivesc probleme de garantie. Aveti idee?
 
#11
(09-07-2021, 19:15)distrugatorul Wrote: Unde este sediul Barshaker? In cazul in care se ivesc probleme de garantie. Aveti idee?
Oradea
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#12
si in cazul unor probleme de garantie asigura si transportul oare? pe tine te ajuta ca esti din zona
 
#13
(09-07-2021, 19:19)distrugatorul Wrote: si in cazul unor probleme de garantie asigura si transportul oare? pe tine te ajuta ca esti din zona

Nu conteaza asa mult pt mine ca sunt din zona, de la mine pana la oradea sunt totusi 200km+ dus intors deci clar pt probleme de garantie nu merg personal cu masina tot la curier voi apela, dar una e comada de grup cu o reducere de 30 la suta pt care cineva trebuie sa se ocupe si una e sa o comanzi direct de pe site cu 30 la suta reducere la precomanda, sincer as alege precomanda in favoarea comenzii de grup
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#14
Sincer cred ca e acelasi lucru. Nu cred ca vor aplica reduceri ulterioare pt ca este un grup buy. Sau cel putin nu stiu.
Dar eu cum vreau si espresor in caz de probleme e greu sa trimiti 20 kg prin curier.
 
#15
Pai credeti ca va fi mai jos de 2500 lei, produs nou, gama oro?
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kinu M47S / Kribli-Grabli / Motta and Normcore tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 
 
#16
Daca eureka a spus putin sub 600 euro pret recomandat Iar perfect espresso il da cu 518 euro eu nu cred ca va fi sub 2500 lei pe undeva cu tot cu reducere. Nu de alta dar mai jos intra in teritoriul lui Specialita.
 
#17
Mai jos de 2500 lei cred ca e un vis prea frumos.
Eu cred ca 2500 pentru acesta rasnita e un preț bun deși nu am testa nici o rasnita de le ei. Afirm acest lucru bazându-mă pe vechimea lor în domeniu și pe ce am mai citit postat de alți colegi.
Garanția pare mai reala fata de alte rasnite. Nu trebuie sa o trimiți prin alte tari.

Mi ar plăcea sa vad ce poate. Mai eles ca acum am un Kinu. Cred ca, cuțitele plate îmi vor aduce noi experiente.

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
#18
(09-07-2021, 19:47)Cip Wrote: Pai credeti ca va fi mai jos de 2500 lei, produs nou, gama oro?

La mine nu e vb mai ieftin de 2500, eu personal as alege o reducere de 30 la suta direct la precomanda pe site iar comanda de grup ar fi ca ultima solutie pt a beneficia de aceasta reducere
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#19
(09-07-2021, 18:45)Kosti Wrote: Încercăm a vedem că-ți ar fi interesați?

Una pe alb și eu, vă rog.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#20
(09-07-2021, 17:49)distrugatorul Wrote: Rasnita va veni la final de septembrie iar preturile csm astea ar fi pe perfectespresso.ro cu reduceri chipurile

[Image: ite5KHR.jpg]
Pretul recomandat de producator e in jur de 600 euro, care e pretul rasnitei la perfectespresso daca cu reducere de 30% ajunge varianta colorata la 518 euro?
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
#21
Ehhh...a incercat el o smecherie de marketing ca sa para reducerea mai mare Smile))))
Mi-a zis ca pretul de lista ar fi 622 euro fara tva + 19% TVA - 30% =518
Nu m-a prostit pe mine cu marketingul Big Grin Reducerea reala a perfectespresso.ro va fi in jur de 10-15% 
Oricum cred ca mai jos de 2500 nu o sa gasesc in RO. Probabil ca barshaker va veni cu o oferta cu 50-100 lei mai putin dar fiind la oradea nu prea ma incanta..Fiind din Bucuresti daca sunt probleme il pun in masina si il duc la doctor.
 
#22
Nu stiu ce reducere ar putea rezulta dintr-o comanda de grup pt Eureka SD dar eu sunt interesat...varianta pe alb.

Am primit dovada de la perfectespresso.ro cu privire la preturi. Eu am gresit si imi asum greseala. Deci nu a fost incercare de marketing. Preturile oficiale cam astea ar fi respectiv 622 pentru varianta pe alb sau negru. 

[Image: qqeQvvu.jpg][Image: 71aaMqY.jpg]

Am analizat eu gresit gandindu-ma ca Eureka a anuntat un pret sub 600 euro dar din ce se vede din pliant nu e asa...pretul e 622 euro pt varianta alb sau negru si 672 euro pt crom.
 
#23
Salutare, daca exista o oferta diferita pentru group buy, as fi si eu interesat pentru varianta pe alb.
Expobar Brewtus IV, Eureka Mignon single dose
 
#24
+1 pe alb si pentru mine.
Lelit Bianca PL162T v2 / Eureka Mignon Specialita 15BL
Past: Lelit Victoria PL91T
 
#25
+1 pe negru pt. mine la group buy. Mersi
 
#26
OK lume, cine se ocupă de comandă? Avem nevoie de cineva care să interfațeze cu Silmar și Barshaker. Alfel "decât" dăm toți cu +1 ș-atât.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#27
Pai vad ca vorbiti de Barshaker...dar cei de la barshaker nu au nicio pozitie cu privire la eureka SD desi au contact aici pe forum si vad discutiile. Avem doar o varianta pe perfect 
espresso daca nu gasim pe vreun alt site un pret mai bun
 
#28
Momentan nu au. Dar vor avea, îmi imaginez.

Am să-i sun zilele astea, să le cer o opinie.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#29
Am observat ca se promoveaza intens barshaker pe forumul asta dar totusi haideti sa vedem obiectiv unde sunt sanse de un pret mai bun. Pana acum perfect espresso are cel mai bun pret.
Asteptam cu interes oferta barshaker sau oricare alta varianta.
Ma astept ca oferta barshaker pe o comanda de grup sa fie consistent sub oferta de 518 euro a perfectespresso.ro. Altfel nu vad rostul unei comenzi de grup indiferent ce prietenie aveti voi cu barshaker.
 
#30
(13-07-2021, 19:01)distrugatorul Wrote: Am observat ca se promoveaza intens barshaker pe forumul asta dar totusi haideti sa vedem obiectiv unde sunt sanse de un pret mai bun. Pana acum perfect espresso are cel mai bun pret.
Asteptam cu interes oferta barshaker sau oricare alta varianta.
Ma astept ca oferta barshaker pe o comanda de grup sa fie consistent sub oferta de 518 euro a perfectespresso.ro. Altfel nu vad rostul unei comenzi de grup indiferent ce prietenie aveti voi cu barshaker.
Eu sunt de alta parere si anume, nu se promoveaza intens barshaker, s.au promovat ei singuri acceptand sa vina aici pe forum si sa ne ofere de fiecare data preturi mai mici, asta e strict parerea mea si de aia prefer sa cumpar de la ei, plus de asta fiind pe forum isi asuma anumite pareri de bine de rau etc, anumite probleme, rezolvari, cumpara de la perfectespresso revino pe forum si sa spunem ca ai pb cu rasnita, ai probleme cu garantia cu toate ca ai facut deja 2 drumuri la ei, spui povestea pe forum si ii doare la basca, barshaker fiind aici cu noi eu ii vad mai responsabili, prefer sa ast sa vina barshaker cu oferta lor. Fiind o eureka garantia e ultimul meu gand, ma gandesc mai mult la ce note voi reusi sa scot fata de kinu meu de care personal sunt multumit
Lelit PL41TEM ,Eureka single dose, Kinu M47, sita ascaso 14/20, sita ims 12/18 , PF naked
Tamper Lelit 57.35 , Latiera 350ml, LOGOCUPS ,
AEROPRESS , CAFFLANO COMPRESSO
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)