Hello There, Guest! Login Register


De vanzare La Pavoni

#1
De vanzare espresor manual La Pavoni Europiccola, varianta cunoscuta ca "Millenium", cu presostat si piston de plastic.
Aparatul este folosit, eu l-am cumparat de pe ebay de la un vanzator din spania anul trecut prin octombrie, l-am folosit cu succes de atunci; motivul vanzarii este upgrade-ul la un Lelit.

Aparatul functioneaza fara probleme.

Pret FINAL 200EUR (atita am dat si eu pe el, plus transport, fara tamper, deci avantaj cumparator). Are toate sitele originale. Includ si un tamper de 52 din inox cu maner lemn.

Prefer livrare personala in Bucuresti. Pentru livrare in tara cumparatorul plateste transportul cu un curier la alegerea sa (exclus posta romana).

[attachment=1309]
[attachment=1310]
Lelit PL42TEMD
 
#2
tamperul de 52
   
Lelit PL42TEMD
 
#3
trimite-mi pe privat un nr de contact, s-ar putea sa fie cineva interesat de el
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#4
(12-03-2014, 17:22)cofeebreak Wrote: De vanzare espresor manual La Pavoni Europiccola, varianta cunoscuta ca "Millenium", cu presostat si piston de plastic.
Aparatul este folosit, eu l-am cumparat de pe ebay de la un vanzator din spania anul trecut prin octombrie, l-am folosit cu succes de atunci; motivul vanzarii este upgrade-ul la un Lelit.

Aparatul functioneaza fara probleme.

Pret FINAL 200EUR (atita am dat si eu pe el, plus transport, fara tamper, deci avantaj cumparator). Are toate sitele originale. Includ si un tamper de 52 din inox cu maner lemn.

Prefer livrare personala in Bucuresti. Pentru livrare in tara cumparatorul plateste transportul cu un curier la alegerea sa (exclus posta romana).

Sunt din Bucuresti, va rog sa ma contactati la xxxxxxxx@gmail.com sau 0xxxxxxxxx
Cu respect, Vasile Met
DeLonghi 820, rasnita de birou cu manivela, rasnite din alama vechi - in reparatie (2 buc)
 
#5
inca nu s-a vandut, daca este cineva interesat astept PM
Lelit PL42TEMD
 
#6
Ai intarziat cam mult si nu mai dispun de toata suma ceruta (pot oferi 700 lei).
Cu respect, Vasile Met.
DeLonghi 820, rasnita de birou cu manivela, rasnite din alama vechi - in reparatie (2 buc)
 
#7
inca e de vanzare, acelasi pret. nu-i graba...
Lelit PL42TEMD
 
#8
(13-05-2014, 13:43)cofeebreak Wrote: inca e de vanzare, acelasi pret. nu-i graba...
Salutare, mai este valabil ?
 
#9
mii de scuze, nu mi-a venit alerta ca e mesaj nou aici. inca e de vanzare.
Lelit PL42TEMD
 
#10
revin iarasi inca o data din nou, de aceasta data cu o oferta imbatabila de Black Friday usor intarzaiat - impreuna cu dracovenia si ce-am zis mai sus vine si o rasnita manuala Hario Mini Mill, ca sa ai un pachet complet in aceeasi 200 de euro. Cafea iti faci tu rost cumva... Oferta valabila pina vineri.
Lelit PL42TEMD
 
#11
a trecut black friday, rasnita trece la vanzare separat, restul ofertei ramane valabila
Lelit PL42TEMD
 
#12
gata, s-a dat si espresorul pe ebay.
Lelit PL42TEMD
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)