Hello There, Guest! Login Register

De vanzare Cantar Barista

Oferta vand cantar Barista pentru cantarirea cafelei si nu numai cu functie de cronometru
Poate cantari pina la 3 kg /0.1 gr
Foarte precis si ideal pentru orice expresoman
Pret in oferta 200 lei

[Image: 3OmHqFd.jpg][Image: awVmg3X.jpg][Image: ejCqqik.jpg]

incerc sa imi dau seama daca vorbesti serios sau e o gluma. La barshaker era sub 90ron, am cumparat unul acu vreun an. Nu mai spun ca au o versiune imbunatatita a astuia la 120ron.

Fie tu ai avut ghinionul de a-l cumpara la pretul cerut de tine fie vrei sa faci o afacere nespus de buna.
De obicei nu fac genul asta de comment-uri dar, stii, forumul acesta are niste reguli. Echipamentele scoase la vanzare trebuie sa fie sub pretul din comert. 

Daca vreun moderator considera deplasat comment-ul, va rog sa-l stergeti.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Lelit PL72 William / Kinu M47 | Past: Ascaso I-STEEL 1

Ii recomand si eu lui Albert sa ajusteze pretul dat fiind ca unul nou costa cu reducere de forum la barshaker aprox. 100 lei.
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

pret nou -oferta cantar Barista -100 lei

Tin sa precizez ca a fost o greseala de redactare -in privinta pretului -Multumesc frumos pentru atentie Vlaicu si mai ales Lyvyoo
Tuturor expresomanilor va doresc tot binele

(05-04-2020, 09:42)Albert Wrote: pret nou -oferta cantar Barista -100 lei

Tin sa precizez ca a fost o greseala de redactare -in privinta pretului -Multumesc frumos pentru atentie Vlaicu si mai ales Lyvyoo
Tuturor expresomanilor va doresc tot binele
Mulțumim de explicații. Se mai întâmplă. Spor la vânzare.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Lelit PL72 William / Kinu M47 | Past: Ascaso I-STEEL 1

pret nou cantar Barista 90 lei

Salut! Am lasat PM
Lelit Mara PL62S, Eureka Club E, Kinu M47 Phoenix
Former: Lelit PL41TEM, Macap M2D

anuntul este inca valabil -cantar barista cu timer la numai 90 lei plus transport

(22-04-2020, 11:23)Albert Wrote: anuntul este inca valabil -cantar barista cu timer la numai 90 lei plus transport

Salut. Stii cat e transportul pana in Ilfov?
Lelit PL91T Victoria  Lelit PL72 William

se poate inchide-vandut la coleg Pacapaca la pretul cerut

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)