Hello There, Guest! Login Register

De vanzare Bezzera Unica, Wilfa Uniform, etc.

Salutari,

Dupa cum am precizat in postul cu nr 856 si cu vorba lui @baloozzy primim metrouuu :-)))
Cam greu merg lucrurile si termenul de executie este abia in Mai 2021 mult mai sigur vom muta showroomul in perioada urmatoare. 
Pe aceasta adresa avem si un warehouse, ... colegii mei car cu mana toate coletele si marfele primite/expediate zilnic care este o munca mult prea grea si fara rost.. ii multumesc efortul si munca lor si pe aceasta cale!

Showroomul find plin cu echipamente de test si de colectie pentru unele am gasit loc sigur pana cand gasim o locatie noua, insa de altele trebuie sa ne despartim, mai jos regasiti lista si preturile.

Preturile includ TVA si din acest pret nu se mai ofera discount sau alte bonusuri, ele sunt facturate, si pe langa fiecare apare si termenul de garantie incat produsele sunt second ( produse expuse, folosite etc. )

1. Bezzera Unica PID - 3850 ron - a fost expus in ianuarie in showroom, si a fost pentru teste la 3 oameni. In total a fost utilizat 2 luni si 2 saptamani - doar cu apa filtrata! - vine cu cutie si toate accesoriile originale - garantie 12 luni

2. Wilfa Uniform - 1600 ron - cutie deschisa si produsele puse pe raft din inceputul anului - NU A FOST UTILIZATA! - garantie 12 luni

3. Acaia Orion - 2900 ron - expus in showroom de aprox 8 luni. garantie 12 luni

4. Rasnita AVX CG1 - 350 ron - expus in showroom si facut cateva teste - 2 buc. garantie 12 luni

5. Rancilio Silvia E V5 - 1990 ron - expus in showroom din ianuarie 2020 - cutie deschisa - neutilizat. garantie 12 luni

6. La Pavoni - ENQ - 2150 ron - Europiccola Black - expus in showroom de aprox 2 luni - utilizat pentru teste. garantie 12 luni

Primul venit este primul servit.
Plata prin OP sau ramburs.
Toate produsele sunt livrate gratuit prin curierat rapid ( doar national ).

p.s. poate mai adaugam si atele pe lista..
--Only God Can Judge Me--

Reply
Kazac Rota mai e de vanzare ?
Tocmai cand am vrut sa trimit mesaj a fost retras

Reply
(28-07-2020, 22:41)Adrian@ Wrote: Kazac Rota mai e de vanzare ?
Tocmai cand am vrut sa trimit mesaj a fost retras

Am incercat sa-ti raspund, dar ai mesageria disabled.
Mai am pe Rota, daca gasim un numitor comun atunci este de vanzare.

Reply
Am trimis PM, nu stiu ce se intampla cu mesageria

Reply
Am trimis mail!

Reply
Salutare ! M-ar interesa si pe mn ,daca mai e valabil , Rancilio Silvia . V-a cerut deunazi un amic un nr de tel pentru mine si v-am contactat la acel nr pe watsapp.

Reply
Urmatoarele sunt disponibile, restul sunt vandute la pretul cerut:

1. Bezzera Unica PID - 3850 ron - a fost expus in ianuarie in showroom, si a fost pentru teste la 3 oameni. In total a fost utilizat 2 luni si 2 saptamani - doar cu apa filtrata! - vine cu cutie si toate accesoriile originale - garantie 12 luni

2. Wilfa Uniform - 1600 ron - cutie deschisa si produsele puse pe raft din inceputul anului - NU A FOST UTILIZATA! - garantie 12 luni

3. Acaia Orion - 2900 ron - expus in showroom de aprox 8 luni. garantie 12 luni

4. Rasnita AVX CG1 - 350 ron - expus in showroom si facut cateva teste - 1 buc. garantie 12 luni

Reply
Salutare, Wilfa Uniform, as vrea sa o cumpar.
Am trimis datele in PM.
Wilfa Uniform | Kinu M47  | Hario |  

Reply
Multumesc.
Vandut utilizatorului cristianMD.

Au mai ramas:

1. Bezzera Unica PID - 3850 ron - a fost expus in ianuarie in showroom, si a fost pentru teste la 3 oameni. In total a fost utilizat 2 luni si 2 saptamani - doar cu apa filtrata! - vine cu cutie si toate accesoriile originale - garantie 12 luni

2. Acaia Orion - 2900 ron - expus in showroom de aprox 8 luni. garantie 12 luni

3. Rasnita AVX CG1 - 350 ron - expus in showroom si facut cateva teste - 1 buc. garantie 12 luni

Reply
Mic update, doar urmatoarele produse sunt valabile:

2. Acaia Orion - 2900 ron - expus in showroom de aprox 8 luni. garantie 12 luni

multumesc,

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)