Hello There, Guest! Login Register


DONEZ - Piese Carimali UNO

#1
Salutare

Espressorul este cel din threadul asta: https://www.espressoman.ro/forum/Thread-...restaurare

Se da fara cadru, care a fost pierdut de catre firma la care il aveam la reconditionat (da.. stiu  Huh ), in rest am toate piesele cu care a venit, inclusiv boiler, portafiltre s.a.m.d., nu am mai avut timp (sau chef) sa ma ocup de el si ocupa spatiu in casa degeaba, poate bucura pe cineva care are modelul asta. Piesele sunt in stare ok-ish, asa cum l-am cumparat, mai putin tevile de cupru pe care le-am curatat. Oferta este valabila cateva zile dupa care, daca nu-l vrea nimeni, il dau la reciclat. Predare personala in Bucuresti Nord / Otopeni / Corbeanca / Buftea.

Multumesc.
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#2
?‍♂️îmi pare rău pt tine. Jur ca dacă știam ce urmează ma legam eu la cap cu recondiționarea lui. Dacă găsesc aia toate piesele ti-l fac eu...
Acs Evo leva - Kinu m47 - V60
 
#3
Mersi frumos pentru gandurile bune. Nici acum nu inteleg cum a fost posibil sa piarda cadrul dar aia e, mi-am facut destui nervi pe tema asta.
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#4
Ai mail ca mesageria ti-e plină Smile
Acs Evo leva - Kinu m47 - V60
 
#5
Am primit, ok, te sun maine.

Am facut si ordine in inbox  Big Grin
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#6
salut, imi pare rau de ce ti s-a intamplat, dar te pot ajuta eu cu ele, vin sa ti le reciclez personalSmile
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#7
S-au dat lui bogono, sa le foloseasca sanatos!
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)