Hello There, Guest! Login Register


Compak E8 SSP HU + OE Funnel

#1
Salut!
A venit momentul in care m-am hotarat sa fac o schimbare si trebuie sa ma despart de stalpul casei.
Cu ea am descoperit ca e mult de cautat intr-o cafea si e foarte greu sa fii multumit de ceea ce obtii din 18g.

Cutitele SSP sunt montate anul trecut in iulie(de la barshaker) si pot spune ca au schimbat total rasnirea si calitatea obtinuta in ceasca. 

Vine impreuna cu un hopper original si cel de la Orphan espresso
OE Short Stack Compak Mini Hopper with Bean Weight (orphanespresso.com) 

Este produsa in 12.2017 si achizitionata de mine de la importator (tastecrafters) in martie 2019.
Se va livra in cutia originala.
Se poate emite si factura pe firma.
Costurile de livrare sunt incluse.
 
Pret pachet 4500 RON
Asa cum este normal, totul se negociaza.


[Image: f2ER1VY.jpg][Image: bYTtepL.jpg][Image: g7Xi5zu.jpg][Image: rKS0tRC.jpg][Image: gdB2STb.jpg][Image: LSkwkUX.jpg][Image: SVbtIrd.jpg][Image: ISPxQrl.jpg][Image: jGPyPD3.jpg]
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#2
Rezervata pana miercuri de către un coleg din forum.
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#3
Comanda la noua rasnita a fost lansata. Nu cred ca vor avea loc ambele pe blat. Sincer, mi-ar face placere sa le tin pe ambele, dar am un ghimpe in care se uita simpatic la mine cand vede ca bucataria e ocupata de laboratorul de cafea.

Asa ca... "up!" 
Sper ca saptamana viitoare sa ajunga rasnita noua.
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#4
Care e noua rasnita?
Decent, Comandante, etzmax, bentwood
 
#5
Promit ca dau detalii cand vine.
Inca putina rabdare, caci si eu sunt foarte curios.  Smile
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#6
Sa inteleg ca ai plasat comanda in blind...?
Sau ceva gen “surprinde-ma cu o varianta pana in suma x”?
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
#7
Ar fi interesant - facem un program - "surprinde-ma de x Lei!"
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#8
Eu cred ca ghimpele e vinovatul, ii face o surpriza colegului, el se așteaptă la un EG-1, dar probabil ca o sa primească un Kinu, ca sa se mai elibereze blatul Smile))
Bugster+Honne, Kinu
 
#9
sau direct Jacobs rasnita
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
#10
Se poate închide.
Vândută către userul Simionres.
Ii urez extracții cat mai multe și cafea buna!

Preț vânzare 4000 RON
DC Studio, Bentwood Vertical 63, Bravo Tools, Acaia Pearl, brew stuff, apa BWT & Zepter
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)