Hello There, Guest! Login Register


Comanda HARMONY (fost Adhoc)

#61
care mai este pretul la Harmony?
as vrea si eu 300 gr.
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#62
Pretul este de 15 lei/100g la care se aplica reducerea de forum
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#63
Si eu raman interesat de 500 g sau 1 kg
Merci
Gaggia Classic + Mazzer Luigi + La Marzocco Strada 17g
 
#64
Astept o comanda ferma pentru data de 15.09.2014 pe langa ce a comandat amarok , in cazul in care pana la aceasta data se strang comenzi ce insumeaza cantitatea minima ( 2,5kg) o pot onora si mai devreme
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#65
Eu as dori 500g pe data de 15.09. Multumesc
Gaggia Classic + Mazzer Luigi + La Marzocco Strada 17g
 
#66
Comanda ferma si de la mine 1.5 kg, cu ridicare din magazin. Intrucat cred ca am atins comanda minima, pentru mine e ok si mai devreme de 15 dar depinde de Horia si amarok.
Quickmill Veloce + Kinu M68
 
 
#67
Vad ca in afara de comanda mea s-au adunat 2kg, o sa ma "multumesc" de data asta doar cu un kg. Poti s-ai dai drumul din partea mea.
Merci fain!
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#68
Astept si confirmare de la Horia dupa care prajesc
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#69
300 g si pt mine.
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#70
Pentru cei din tara , imi trebuiesc datele de contact deoarece in baza mea de date apareti cu nume si prenume nu cu pseudonimul de forum , pentru clarificare ma sunati la 0721997378
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#71
Cu Horia am rezolvat , vladdooo si airimia sunt din Bucuresti , astept pe. amarok
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#72
Mihai, se mai poate 500g si pt mine?
[size=small]Bugster-Black, Kafatek Monolith Flat Max 2; Kopi Deva cu SSP HU, ECM Classika PID, prajitor-Kaleido Sniper M2S Pro,etc.[/size]
 
#73
Da , se poate
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#74
In concluzie , maine 12.09.2014 voi praji Harmony cantitatea comandata , incepand cu ora 11 o puteti lua din magazin , cei din Bucuresti
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#75
Eu o sa trec maine. Multumesc.
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#76
A ajuns.
Multumesc.
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#77
(28-01-2013, 14:37)RaduCarutasu Wrote: [quote='honciucmihai' pid='4024' dateline='1359370993']
S-a aerisit , s-a stabilizat la gust si la gradatia la care rasnesc . Pana ieri am tot modificat , micro , iar azi am ajuns la nivelul la care macin de obicei .
Radu poti sa-mi spui care-i acea gradatie sa am si eu un punct de plecare? Huh
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#78
Mihai, sincere felicitari, cred ca asa cum este bine sa semnalezi cand ceva nu este ok, este bine sa spui si cand ceva a iesit f. bine.
Ca si crema este peste sweet, iar gustul fiind ceva subiectiv nu o sa spun decat ca imi place.
Ma abonez la urmatoarea trana de harmony cu o comanda de 1kg.
[size=small]Bugster-Black, Kafatek Monolith Flat Max 2; Kopi Deva cu SSP HU, ECM Classika PID, prajitor-Kaleido Sniper M2S Pro,etc.[/size]
 
#79
Mai baieti , este prima impresie , asteapta pana o termini , mai gresesc si eu din cand in cand !
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#80
La mine mai dureaza pan' se gata Lavazza din dotare (cadou din Germania).
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#81
lansez comanda pentru HARMONY,-1 kg
LELIT 41 TEM-MAHKLONING VARIO-TAMPER INOX LELIT-knockbox-sita BLIND-portafiltru fara fund
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)