Hello There, Guest! Login Register


Comanda HARMONY (fost AD-HOC) pt 18-19.03.2013

#1
Din pacate, cel mai bun amestec de la SARKIS - HARMONY (fost AD-HOC) - a fost scos din oferta curenta.
(15-03-2013, 19:58)honciucmihai Wrote: Cu parere de rau vreau sa va anunt ca amestecul Harmony ( ad-hoc) numai este in oferta curenta deoarece cererea a fost foarte mica , il voi face in continuare doar pe comanda daca se va aduna minim 2,5kg

In consecinta, eu ma inscriu cu (cel mult) 1kg, daca se vor strange suficiente comenzi ferme (2,5 kg), pentru o prajire in 18 - 19.03.2013.
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#2
As vrea sa o incerc si eu.
Daca tot are loc sa se degazeze si ma pot bucura de gust, ma inscriu cu max 1 kg si eu. Mai avem nevoie de juma de kil sa inteleg.
Mai doreste cineva?
Nuova Simonelli Musica, Mythos 1, VST, IMS, V60, Aeropress, Syphon, etc
 
#3
(17-03-2013, 13:16)Entonii Wrote: As vrea sa o incerc si eu.
Daca tot are loc sa se degazeze si ma pot bucura de gust, ma inscriu cu max 1 kg si eu. Mai avem nevoie de juma de kil sa inteleg.
Mai doreste cineva?

Comanda s-a completat. Harmony va fi prajita pe 19.03.2013.
Poti lua legatura cu Mihai Honciuc pt a stabili cum intri in posesia ei.
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#4
Vazut. Placut Smile
Nuova Simonelli Musica, Mythos 1, VST, IMS, V60, Aeropress, Syphon, etc
 
#5
Pentru pasionatii de Harmony cred ca a venit timpul de a mai comanda un lot. Eu vreau cam 1 kg. Daca mai sunt si alti doritori, sa stabilim data de prajire, in asa fel incat sa fie convenabil pentru toti.
Gaggia Classic |PID |OPV Modificat |Rancilio Steam Wand |15-18-20 gr. VST |Pitcher Motta Europa |Tamper Alex |Lelit PL043MM |
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)