Hello There, Guest! Login Register


Cantar Barista NOU,NEFOLOSIT

#1
De vanzare Cantar Barista My Weigh
rezistent la apa,Capacitate 3000 gr x0.1 g
Reincarcare prin usb
Functie cronometru
Cantar este nou nout nefolosit vreodata
Calitatea este de excepție
Pret 270 lei

[Image: DmYClVc.jpg][Image: 9wx6lkm.jpg][Image: KvTdp05.jpg]
 
Reply
#2
Update-pret nou la acest cantar nou nout cu timer special conceput pentru barista si nu numai este de 260 lei.
Va astept cu drag pe cei interesati si cu oferte interesante
 
Reply
#3
Salut, are garantie?
 
Reply
#4
CANTAR ESTE NOU ,NEFOLOSIT ,ESTE PRIMIT DIN STRAINATATE ,DECI UN CANATR DE CEA MAI BUNA CALITATE
 
Reply
#5
Acest "CANTAR" se poate comanda la 280 RON cu transport gratuit, nou, cu 10 ani garantie din magazin si 30 ani garantie de la producator.
Cred ca este aceeasi calitate "CEA MAI BUNA" :-)
Vesuvius v2 | Niche Zero | Acaia Lunar 2021 | Comandante Zebra mkIII | Picopresso | Bravo Tamper | V60 | Hario | Goat Gina | Brewista Artisan | Brewista Smart Scale v2 |
 
Reply
#6
UPDATE-PRET NOU 260 LEI-VA ROG CITITI CU ATENTIE-CANTAR ESTE NOU NOUT,NEFOLOSIT NICIODATA
 
Reply
#7
Nu striga la noi, te rog! Intelegem si fara majuscule care este oferta.
Bezzera Unica PID, Hone Slim 2020, Kinu M47
Ex. Lelit PL41E

 
 
Reply
#8
(22-05-2020, 14:27)Albert Wrote: UPDATE-PRET NOU 260 LEI-VA ROG CITITI CU ATENTIE-CANTAR ESTE NOU NOUT,NEFOLOSIT NICIODATA
Si din magazin vine folosit?
 
Reply
#9
Lăsați fraților să vândă omul produsul! Dacă nu vă convine ce scrie, sau cât cere pe el, treceți pe alt topic. Spor.
Gaggia Classic 2012 & ARCO 2in1
 
Reply
#10
Ce îmi place mie este ca la topicul unde se vindea un espresor de o calitate îndoielnică, sa zicem, la 50 RON, am și eu 2 cred ca în stare mai buna dar mie jenă sa le. Mai și vând, nimeni nu a zis nimic... Și acum la un aparat nou...
Cofeemilk, nu doream sa zic nimic sar mi ai dat un impuls Smile))
Espressor: Lelit PL41TEM ,  Rasnita: Baratza Sette 270wi, Sita : Ascaso 
 
Reply
#11
Oameni buni,dragi colegi expressomani -ma bucur ca printre voi sint si oameni de o calitate deosebita .
Este usor sa fii ironic,dar sa stiti ca este mult mai greu sa fii un om de calitate mai ales in zilele actuale 
Asadar ,daca cumva a fost cineva contrariat de anuntul postat -mea culpa -dar simpla precizare a faptului-ca acest cantar este nou ,nefolosit ,consider ca nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni
Va doresc tuturor spor la vanzari si cumparari si sa contribuim impreuna la success acestui proiect initiat de Liviu-un om deosebit ,caruia ii multumesc pentru orice sfat foarte pertinent transmis
 
Reply
#12
30-05-2020-UPDATE -Pret nou 250 lei-Cantar nou,nefolosit ideal pentru orice barista
 
Reply
#13
UPDATE 02-06-2020-PRET CANTAR BARISTA -NOU,NEFOLOSIT 250 LEI
 
Reply
#14
UPDATE 06-06-2020 -CANTAR BARISTA MY WEIGH -NOU,NEFOLOSIT 250 LEI
 
Reply
#15
update 14-06-2020-pret nou 240 lei
 
Reply
#16
update 23-06-2020-pret nou 230 lei
 
Reply
#17
pret nou cantar barista 220 lei -02-07-2020
 
Reply
#18
VALABIL
 
Reply
#19
update -pret nou-cantar nou nefolosit la 210 lei
 
Reply
#20
asta, pentru ca am trecut si eu pe aici, nu ma intereseaza am vreo 10 cantare... mari mici, toate folosite, unele stricate...

ti-ai dat seama probabil ca netiquette asta, cu sau fara oameni buni, presupune comunicarea normala in mesaje, cu litere mici! majusculele inseamna ca strigi! ca urli! ok, se chiar practica la piata...

sorry, traiesc cu iluzia ca interventia mea poate avea un rol preventiv Smile
________________________________________________________________________________________
Strega_mod(esp32)/ MaraX_mod(esp32)/ Sette_270/ Macap_m7/ prajitor_fluid_bed_diy_(4Kg/luna)
 
Reply
#21
Eu chiar am nevoie de un cantar de genul, dar nu as cumpăra de la tine doar de principiu. Exact.cum spunea colegul mai sus, îl vindeai mai scump ca in magazin. Acum reduci cate 10 lei și te chinui de 2 luni. Nu era mai simplu sa pui prețul corect din prima și scăpai de el în 2 zile?
 
Reply
#22
Este alegerea fiecaruia sa cumpere de unde doreste ,numai ca cine a cumparat de la mine a primit produse de foarte buna calitate!!!
Pret cantar-nou nefolosit -LA 210 LEI
 
Reply
#23
update-cantar nou nefolosit BARISTA MY WEIGH-210 LEI
 
Reply
#24
UPDATE - PRET NOU-200 LEI
 
Reply
#25
valabil -pret cantar neou nefolosit 200 lei
 
Reply
#26
(20-10-2020, 16:01)Albert Wrote: valabil -pret cantar neou nefolosit 200 lei

Care este intervalul in care se autoinchide, cate secunde?
 
Reply
#27
nu stiu ca nu l am folosit niciodata -il am in cutie si nu l am folosit ca sa pot exprima o parere.Daca te intereseaza lasa mi mesaj
 
Reply
#28
UPDATE-CANTAR BARISTA 200 LEI
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)