Hello There, Guest! Login Register

Cafea pentru espresor automat

Salutare, in prezent la birou folosesc un espresor automat Phillips(Saeco) nu retin exact modelul, cel care froteaza automat laptele dintr-un recipient, are rasnita ceramica. Cafea am folosit Lavazza, dar acum folosim Tchibo Professional Caffe Crema care conform opiniei colegilor mei este mai buna. Band acasa doar cafea de la Yume, mi se pare ... oribila Smile. Ce cafea imi puteti recomanda pana in 50lei/kg(este un prag psihologic pe care nu sunt dispus sa-l trec deocamdata Smile) )?

Multumesc
EK43 + TC + SSP HU , DC Mina,  Kinu Pheonix, Cafflano Kompresso, Cafflano Kompact, 

Reply
Ati putea incerca cafeaua de la barshaker. Exista topic despre ea.
cafe: +4u ts, atom 75, olympus hs, bunn g9
home: (factory g106), m47 brew, v60, xeoleo ghost

Reply
Nu e 70-80 lei cea de la barshaker ?  Confused Huh
Am propus-o si eu la birou, dar si acolo e cam acelasi prag psihologic... Big Grin

Reply
(29-07-2019, 13:25)renatoa Wrote: Nu e 70-80 lei cea de la barshaker ?  Confused Huh
Am propus-o si eu la birou, dar si acolo e cam acelasi prag psihologic... Big Grin

in jur de 60 fara transport, cand se termina stocul actual am sa o incerc, dar astept si alte sugestii Smile
EK43 + TC + SSP HU , DC Mina,  Kinu Pheonix, Cafflano Kompresso, Cafflano Kompact, 

Reply
Daca luati mai multa, transporul devine irelevant:

http://barshaker.ro/C-Coffee/Brazil-Santos-1KG
cafe: +4u ts, atom 75, olympus hs, bunn g9
home: (factory g106), m47 brew, v60, xeoleo ghost

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)