Hello There, Guest! Login Register

Brewtus IV pompa vibratoare & flow control

Modelul nu cred ca mai are nevoie de introduceri si descrieri.

E fabricat in 2014, sunt al-2-lea stapan, a fost achizitionat de pe forum in 2020.
3 ani de zile, la mine, a mers ireprosabil, fara nicio problema; e un tanc.
Modificari/reparatii notabile aduse:
- OPV nou (se tocise reglajul si era greu de setat)
- flow control de la coffee sensor
- schimbat afisajul la PID (l-am luat cu un led ars, apoi treptat s-au ars si altele)

Accesorii: portafiltru dublu, sitele standard, sita blind.
Extra:
- IMS SHOWERHEAD - 60 MM E61 200 IM
- IMS COMPETITION - PRECISION FILTER
- daca mai gasesc accesorii ce nu le folosesc, adaug la pachet

Utilizare casnica, zilnic 1-4 cafele, inclusiv cu lapte.

Motivul vanzarii: upgrade

Pret: 5100, momentan doar cu predare in Cluj-Napoca (sau in Iasi luna viitoare - prefer sa fie testat)

[Image: KtiWYCh.jpg][Image: in7JJHM.jpg]
VBM Domobar Super Digitale, Honne Slim; Kinu M47, Aeropress; for sale Expobar Brewtus IV

Reply
Am uitat sa mentionez:

"Reparatie":
- pompa noua - o aveam deja si am schimbat-o de plictiseala, in speranta ca nu e la fel de zgomotoasa

Extra:
- pompa veche - functioneaza fara probleme
- ciuperca de grup veche - daca se vrea a renunta la flow control (ar fi pacat, are rezultate minunate la prajirea usoara)
VBM Domobar Super Digitale, Honne Slim; Kinu M47, Aeropress; for sale Expobar Brewtus IV

Reply
Preț nou: 5000 negociabil

Reply
Pret nou: 4900 RON predare in Cluj-Napoca/Iasi

Reply
Cu predare doar in Cluj-Napoca momentan.

Reply
Salut, daca se vinde flow control separat, ma inscriu Smile
Lelit PL62X MaraX | Niche Zero | Logo Cups

Reply
Salut, doar daca noul owner va crede că nu-l ajuta. Dar nu recomand sa renunțe la el.

Reply
inca valabil - preferabil livrare in Cluj-Napoca

Reply
pret nou - 4800 RON, predare personala in Cluj-Napoca / Iasi

Reply
inca valabil.
Prefer predare personala Cluj / Iasi

Reply
pret nou 4700 RON
Prefer predare personala.

Reply
(02-08-2023, 10:11)oktav Wrote: pret nou 4700 RON
Prefer predare personala.

up

Reply
Salut, ai PM.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reply
Scuze Adi,

Am fost in concediu.

Inca valabil.

Reply
Pret nou: 4600 RON.
Prefer predare personala Cluj/Iasi.

Reply
Se poate inchide.

Vandut pe forum, pret final 4300.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)