Hello There, Guest! Login Register


Baza tamper Tidaka konvex 58,5

#1
Salut,

Vand baza tamper Tidaka konvex de 58,5 folosita fix 4 luni, 05.16 - 09.16.

Se pot cauta postarile mele in topicul de achizitie de grup Tidaka pentru verificare [Image: tongue.gif]

[Image: 74ada820a799fa57038c4d0f5eb0c74e.jpg]

[Image: 6e9fa4a4e8d336a69d902a7fb2866820.jpg]

https://www.tidaka.net/de/tamper/epico/z...epico.html

Pret fix 140 lei + cost livrare curier.

0744 619 748

Multumesc

Alex
                                                                                   Ceado E37s | Expobar Office Leva (HX)                                                                                                                Tidaka Epico | IMS | VST | ONA OCD | Motta & Rhinowares  | Cafelat | ACME, D'Ancap & Inker  | Hario scale
 
#2
Nu ai și mâner la el?
Eu l-aș lua, dar nu am mâner. Sad
Honne, Ceado E37S, Expobar Brewtus IV
 
#3
Din pacate folosesc manerul cu alta baza de la tidaka.

Acesta se poate confectiona de un mester banuiesc.
Diametrul surubului este pe site-ul tidaka.
                                                                                   Ceado E37s | Expobar Office Leva (HX)                                                                                                                Tidaka Epico | IMS | VST | ONA OCD | Motta & Rhinowares  | Cafelat | ACME, D'Ancap & Inker  | Hario scale
 
#4
Up Smile
                                                                                   Ceado E37s | Expobar Office Leva (HX)                                                                                                                Tidaka Epico | IMS | VST | ONA OCD | Motta & Rhinowares  | Cafelat | ACME, D'Ancap & Inker  | Hario scale
 
#5
Se poate inchide
Baza nu mai este la vanzare
Multumesc
                                                                                   Ceado E37s | Expobar Office Leva (HX)                                                                                                                Tidaka Epico | IMS | VST | ONA OCD | Motta & Rhinowares  | Cafelat | ACME, D'Ancap & Inker  | Hario scale
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)