Hello There, Guest! Login Register

Barshaker.ro comanda Iasi

Buna ziua, este cineva interesat din Iasi sa faca comanda de grup de pe barshaker.ro... eu vreau sa imicomand o latiera Motta, dar toate magazinele online livreaza gratuit pt comenzile mai mari de 200 lei

Sent from my iPhone using Tapatalk
Lelit PL41TEM PID, Lelit PL43MMi, tamper inox Lelit

Reply
Astia: https://www.kfea.ro/complementare/latier...turer=1710

livreaza gratuit de la 150 de lei.
Mai adaugi o sita de dus, o perie, un termometru, Puly Caff detergent praf curatare backflush 570gr, etc si ajungi lejer la suma de 150 de lei.
Lelit PL41E, Macap MC4, PL100,  masina de paine si heatgun Dewalt D26414

Reply
Pe Kfea.ro e mai scumpa latiera si nu rezolva nimic chiar daca are livrarea gratuita. Eu acum 2-3 zile am comandat o latiera Motta Europa de aici: http://pentrubar.ro/ro/latiere-milk-jug/...ccino.html.
Eu am platit transportul dar nici nu cred ca au vreo valoare de comanda minima pt transport gratuit
Now: Lelit PL92T, Kinu M47, tamper Lelit
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard

Reply
(25-10-2017, 14:35)Macrici Wrote: Pe Kfea.ro e mai scumpa latiera si nu rezolva nimic chiar daca are livrarea gratuita. Eu acum 2-3 zile am comandat o latiera Motta Europa de aici: http://pentrubar.ro/ro/latiere-milk-jug/...ccino.html.
Eu am platit transportul dar nici nu cred ca au vreo valoare de comanda minima pt transport gratuit

Da exact, pe kfea e cu vreo 20 lei mai scumpa... sincera sa fiu nu prea vroiam sa iau o latiera atat de scumpa ma gandeam ceva pana la 70 lei... mersi oricum ma mai gandesc, am vazut pe emag o latiera Eurogastro Premium de ~70... dar stie cnv daca e ok?

Reply
Mai ieftine gasesti si prin Selgros, in jurul a 50 de lei parca, dar nu e Motta.
   Dar dupa ce vezi ca nu iti iese frotarea ca lumea, dai vina pe latiera. Dupa care cumperi si o latiera Motta, cum ai vrut de prima data.
  Intradevar pe kfea.ro, latiera este mai scumpa dar compenseaza cu transportul gratuit.
87 latiera + 20 transportul = 107, economie 3 lei? Huh
Lelit PL41E, Macap MC4, PL100,  masina de paine si heatgun Dewalt D26414

Reply
Eurogastro premium este o copie dupa forma lui motta europa si este fabricat in india.
se gasesc latiere si cu 30-40 ron, daca vrei ceva cheap si fabricate in india.
totusi eu recomand sa verifici internetul si dupa latierele de la rhinowares
--Only God Can Judge Me--

Reply
...unde sa mai verifice dom'le , uite aici...pentru toate gusturile si pungile... Smile
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | MK III | Gene ...

Reply
In curand barshaker va avea o oferta permanenta pentru Espressoman, cu reduceri pe majoritatea accesoriilor Smile  Poate si un black friday Smile
Lelit Bianca, Honne Slim ~ In vacanta: Kinu + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 

Reply
Daca nu e graba, eu asa ceva folosesc si nu vad deosebire fata de original.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.

Reply
Mersi mult

Reply
...Daca Florin aka @Raducanu , face modelele alea cu Motta Europa , nu vad de ce nu am face si noi tot cu modelul ala... Big Grin ...cred ca e cel mai raspandit model pentru desene " pasnice "...si daca mai acorda si ceva reduceri e si mai bine , pentru ca si asa chiar mai doream cate ceva de pe la ei. Ce ma bucura tare , ca trimit comanda imediat si ajunge instant ( cel putin la mine ... 1 zi ) si sunt extrem de amabili si receptivi la orice schimbare de comanda...etc ...din acest motiv recomand cu placere...
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | MK III | Gene ...

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)