Hello There, Guest! Login Register

April Brewer set ceramică

Vând setul de brew din ceramica de la april brewer, setul conține dripper-ul, o cana, farfurie si un capac pentru cana. Pe acest dripper se extrag foarte bine cafelele prajite light, din dripperele pe care le-am mai testat april-ul scoate cafeaua cea mai clară. Il vand deoarece am doua si fac curat prin colecția de drippere. Pozele le postez mâine seară.
Preț: 250 de lei
Lelit PL162T(Bianca), XL, Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer, Origami

Reply
Niste poze se poate?
Nuova simonelli by mia/Lelit41 tem/Kinu simplicity/G-iota df-64/Hario drip pot woodneck/Gene cafe.

Reply
Astăzi seară ajung acasa si postez pozele
Lelit PL162T(Bianca), XL, Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer, Origami

Reply
[Image: bwcRaxy.jpg][Image: TfdFtb8.jpg][Image: wHCrqze.jpg][Image: Ufse82Y.jpg][Image: NIBt19d.jpg][Image: N1tCula.jpg][Image: limj1QU.jpg][Image: AF2pxMy.jpg]

Reply
Salut, ți-am trimis mesaj privat!
PL92T V.3 (Ex PL042EMI)
Niche Zero (Ex. Eureka Mignon Specialita)
Kinu M47 Classic | Comandante

Reply
Rezervat user-ului radudorobantu!

Reply
Vandut user-ului radudorobantu cu prețul de 235+transport. Mulțumesc de găzduire!

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)