Hello There, Guest! Login Register

Am implementat functia Alerts, in dreapta sus

O veste buna pentru cei care nu folosesc Tapatalk ci versiunea normala desktop sau mobile!

Am implementat functia Alerts ceea ce inseamna ca in coltul din dreapta sus, langa username-ul vostru, a aparut o noua rubrica Alerts (0).
Acolo veti gasi cumva asemanator notificarilor din retelele de socializare, alertele de raspuns la topicurile in care sunteti inscrisi sau alertele de citare, in cazul in care cineva va pomeneste pe undeva. Si voi daca vreti sa atrageti atentia unui anumit user, puteti scrie semnul @ alaturi de username-ul exact al respectivului. Ex.:
Code:
@Lyvyoo tu ce parere ai?

Imediat userului respectiv ii va aparea in sectiunea amintita ceva e genul Alerts (1) si va putea vedea acolo ca cineva l-a pomenit pe undeva sau l-a citat.

Am avut unele probleme si nu am putut sa instalez aceasta functie de mai demult din cauza unui atribut <li care trebuia schimbat in <span...
Lelit Bianca, Honne Slim ~ In vacanta: Kinu + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 

Reply
Nu prea sare in ochi... de abia azi dupa 3 zile observai ca m-a citat cineva...
Iar ca sa dispara alerta, nu ajunge sa citesti postarea impreuna cu altele, prin derularea unei pagini, ci trebuie sa te duci drept pe ea, printr-un link, fie din email, fie din alerte.

Reply
Sau apesi Delete All Alerts, in dreapta jos, diupa ce dai click pe Alerts sa vezi despre ce este vorba.

Reply
Pe versiunea siteului monil functioneaza pentru cineva? La mine arata numarul dar nu pot da click
--Only God Can Judge Me--

Reply
Corect, incerc sa remediez

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)