• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

setup SAB

vand espressor profesional SAB Standard Elettronica E96 impreuna cu rasnita tot Sab, care de fapt este binecunoscuta Fiorenzato F5 branduita SAB (ambele made in Italy) 
espressor - boiler 5l din cupru, butoante programabile pt espresso single/dublu, cafea simpla/dubla; constructie full inox/metal, greutate 37 kg, 2 cupe originale , simpla si dubla; poate livra apa calda si abur simultan
rasnita- Fiorenzato F5 
detin acest echipament de 1 an pt uz personal, timp in care a beneficiat de decalcarare, reglaj presiune pompa, schimbat site, garnituri, revizie cutite rasnita; impreuna cu aparatul ofer garnitura grup de schimb, arcuri pt portfiltre, pastile de curatare
se poate racorda la retea sau pe bidon, functioneaza la 380v cat si la 220 (cum e acum)
ofer montaj, reglaje postmontaj pe diferite tipuri de cafea, asistenta ulterioara si service la cerere
pret 2100 lei - usor negociabil
pret aparat nou 1250 E fara rasnita, pret setup complet aprox 2000 E
http://www.blendup.com/index.php?route= ... duct_id=76
tel: 0720355872

[Image: 2nghoc0.jpg]
[Image: uwmeu.jpg]
[Image: 2h82ujq.jpg]
[Image: apep94.jpg]
[Image: 29qdtnq.jpg]

pret nou pachet 1800 lei
se poate descompleta doar daca se vinde espressorul primul
pret pe bucati : espressor 1500 lei, rasnita 700 lei
espressor HX full inox la pret de gaggia clasic

Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0720355872

La banii acestia este de departe cea mai buna oferta postata vreodata pe sectiunea de bursa. Sunt surprins ca inca nu s-a vandut.
Sab Antica Levetta HX (rotary pump & water plumbed), Eureka Mignon, La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 

Ms de apreciere. Se pare ca sunt mai cautate boilerele instant si rasnitele de plastic......

Eu sunt tentat rău de tot. Dar am o mica problema (nevasta). Daca era numai după mine era de mult luat.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Vibiemme Domobar Levetta (Piccolo) + IMS Competition E61 200IM + IMS 17g B70 Competition + PID REX C100. Rasnita manuala Kinu M38. Tamper Etolia Competition 58,5 mm.

Fa un preț fără rasnita pe privat
Bezzera  BZ 40 DE HX, tamper motta, rasnita MSJ

(31-07-2016, 17:08)Silvio Wrote: La banii acestia este de departe cea mai buna oferta postata vreodata pe sectiunea de bursa. Sunt surprins ca inca nu s-a vandut.
Daca nu era perioada concediilor, era luat. Acum lumea are alte cheltuieli. Nu cred ca are nimeni curaju' sa-i spuna consoartei: stii mama, hai sa mai economisim ceva din banii de concediu ca vreau sa iau un espressor. [Image: biggrin.gif]
Lelit PL41TEM + Mazzer SJ + Porlex Hall + Lelit Tamper Inox PL100 + Tamper Dinamometric Concept Art 57,5 mm

(28-07-2016, 14:07)fisherman Wrote: Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0720355872
Dacă mai e valabil ma interesează.
Cum procedam?
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

(02-08-2016, 03:07)amarok Wrote:
(28-07-2016, 14:07)fisherman Wrote: mai e valabil. suna-ma sa stabilim detaliile transportului, sau lasa-mi un nr de tel, sau direct adresa de livrare pe pm.

Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0720355872
Dacă mai e valabil ma interesează.
Cum procedam?

Lasă-l la vanzare în continuare. Banii pentru el s-au transformat într-un congelator...
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Il cumpar eu 100% daca poti sa astepti pana ma intorc in Bucuresti. Banii ii am, sunt plecat intr-o delegatie in tara, momentan sunt in Medias, si ma intorc fie vineri si atunci vin sambata dupa ele sau ma intorc de abia pe marti-miercuri, depinde cum termin ce am de facut aici si cand ma lasa in liber seful meu.
Cafea prajita acasa, rasnita dk30, espressor SB cu OPV + PID+ Naked PF+ Wand Custom, cafeaua se bea fara zahar, cine pune zahar in cafea o face ca sa-i mai atenueze din aroma si defecte.

Setup-ul va ajunge la teabe in seara asta . Am vb dimineata cu el. Devine rezervat pana la finalizarea tranzactiei. Revin cu detalii. Ms
Saeco incanto deluxe s-class
Ibric de urgenta
La Spaziale S1 Vivaldi - EX
Sab E96 + Fiorenzato F5 - EX
Nuova Simonelli Oscar + Fiorenzato T80 - EX

pachetul a ajuns la Teabe; sa-l folosesti cu placere si rezultate f bune!
se poate inchide, multumesc tuturor de interes

Pret final cf regulament?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

1500 lei. Mulțumesc, Adrian! Chiar e alta mâncare de pește.
SAB E 96, OE Pharos, Kinu M47, Fiorenzato F5, filtre La Marzocco 14g şi 17g, IMS 7g si VST 20g cantare Joe Frex si Brewista, tampere Lelit 58mm si ConceptArt dinamometric, baza tampare Motta şi alte acareturi.

s-a vandut la 1500 lei.
ma bucur ca e ce trebuie si ca esti multumit de el, noroc!  [Image: cool.gif]

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)