Hello There, Guest! Login Register


Vand Lelit PL41TEM si rasnita MACAP M4D

#1
1) Se vinde expressor Lelit PL41TEM achizionat in martie 2016 de la espressocafe.ro și folosit pentru 1-2 cafele pe zi.
S-a folosit apa de la filtru sau Bucovina iar boabe de cafea proaspat prajita numai de la The Coffee Shop. Au fost facute decalcifieri periodice si aparatul a fost folosit doar pentru cafele, fara apa calda sau spuma de lapte. Nu s-a intervenit niciodata in interiorul aparatului. în partea de sus are zgarieturi fine.
Vine cu urmatoarele:
- portafiltru si sita blind;
- portafiltru original si sita 18g;
- sita dus IMS (este disponibila si sita originala);
- tamper inox cu maner de lemn vopsit (este disponibil si tamper-ul de plastic);
Pret 1700 RON

2) Se vinde rasnita Macap M4D on demand cu ecran digital si reglaj stepless (infinit).
Pe ecranul digital se pot seta și 3 intervale de timp predefinite in raport cu cantitatea de cafea dorita. A fost folosita in regim aproape zilnic pentru 1-2 cafele.
A fost achizitionat in aprilie 2016 cu 2600 RON si nu s-a intervenit in interiorul ei.
A râșnit numai cafea de calitate proaspat prajita de la The Coffee Shop. A avut parte de curatare periodica cu cristale puly grind.
Pret 1750 RON

Se vand si impreuna 3100 RON
Contact: 0722552625 (whatsapp)
Locatie: Bucuresti/Popesti-Leordeni


Attached Files Thumbnail(s)
                           
Jura S8
 
 
Reply
#2
A mai ramas doar râșnița de vanzare, pret 1700 RON
Jura S8
 
 
Reply
#3
(17-11-2020, 12:28)viorelovidiu Wrote: A mai ramas doar râșnița de vanzare, pret 1700 RON

ce inseamna reglaj infinit? am si eu aceeasi rasnita, si are un minim si un maxim, de la un moment dat nu mai poti invarti

App, eu am cumparat tot de pe forum la 60% din pretul afisat de tine, rasnita din 2018. E o rasnita extraordinara, daca esti dispus sa lasi la pret sunt dispus sa o cumpar pentru un prieten bun
 
Reply
#4
(17-11-2020, 14:03)Sudsemnatu Wrote:
(17-11-2020, 12:28)viorelovidiu Wrote: A mai ramas doar râșnița de vanzare, pret 1700 RON

ce inseamna reglaj infinit? am si eu aceeasi rasnita, si are un minim si un maxim, de la un moment dat nu mai poti invarti
asa este, vroiam sa zic ca este stepless (fara click-uri).


App, eu am cumparat tot de pe forum la 60% din pretul afisat de tine, rasnita din 2018. E o rasnita extraordinara, daca esti dispus sa lasi la pret sunt dispus sa o cumpar pentru un prieten bun
Eu am dat 2600ron in 2016 si ultimul pret in 2018 a fost aprox 2500ron. Nu am cum sa mai las inca 40% din pretul meu. Poti sa-mi faci o oferta in PM si discutam apoi.
Jura S8
 
 
Reply
#5
Pretul scade la 1400 RON fix indiferent si nu include costul transportului.
Jura S8
 
 
Reply
#6
Salut, 
Aseara nu am discutat ca ne vedem in seara asta sa il cumpar, tot cu 1400ron? Te ai razgandit?
spor la vanzare!
 
Reply
#7
(20-11-2020, 17:36)focsegabriel Wrote: Salut, 
Aseara nu am discutat ca ne vedem in seara asta sa il cumpar, tot cu 1400ron? Te ai razgandit?
spor la vanzare!
Salut, am mentionat telefonic ca ultimul pret este 1400 si puteam sa vi-l aduc aseara trecuta. Azi si maine nu am cum din pacate. Daca veniti dvs. sa-l ridicati, vi-l pot da la pretul mentionat. Am o priza langa casa si puteți sa-i faceți probă.
Daca mai sunteti interesat, ne auzim la telefon.

Mulțumesc!
Jura S8
 
 
Reply
#8
up! anuntul este in continuare valabil pentru râșniță!
Jura S8
 
 
Reply
#9
up!
Jura S8
 
 
Reply
#10
up! 1400 ron râșnița
Jura S8
 
 
Reply
#11
S-a vândut râșnița.
Topicul poate fi închis, mulțumesc!
Jura S8
 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)